XAU/USD پیش از داده‌های کلیدی ایالات متحده، مسیری پر از دست‌انداز برای بازیابی را می‌بیند – آشکارساز تلاقی

  • قیمت طلا در روز جمعه پس از یک افت شدید در حال لیسیدن است.
  • بازارها مختلط باقی می مانند، دلار آمریکا پیش از رویدادهای کلیدی ایالات متحده، سود را تثبیت می کند.
  • گاوهای نر طلا در حالی که بالاتر از حمایت بحرانی 1,825 دلار هستند، امیدوار می مانند و دوباره به 1,850 دلار نگاه می کنند.

TCD (تکنیکال تلاقی آشکارساز) ابزاری برای مکان یابی و اشاره به سطوح قیمتی است که در آن تراکم اندیکاتورها، میانگین های متحرک، سطوح فیبوناچی، نقاط محوری و غیره وجود دارد. اگر معامله گر کوتاه مدتی باشید، ورود پیدا خواهید کرد. امتیاز برای استراتژی های ضد روند و شکار چند نقطه در یک زمان. اگر یک معامله گر میان مدت تا بلندمدت هستید، این ابزار به شما امکان می دهد از قبل سطوح قیمت را بدانید که یک روند میان مدت تا بلندمدت ممکن است متوقف شود و استراحت کند، کجا موقعیت ها را کاهش دهید یا کجا را افزایش دهید. اندازه موقعیت


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gold-price-forecast-xau-usd-sees-a-bumpy-road-to-recovery-ahead-of-key-us-data-confluence-detector-202301060218پذیرش بالاتر از دومی می تواند نیاز به آزمایش مانع 1846 دلاری داشته باشد، که تقاطع فیبوناچی 61.8٪ یک روزه و SMA10 چهار ساعته است.

از طرف دیگر، یک حرکت پایدار به زیر سطح حمایت قدرتمند فوق الذکر باعث افت به سمت 1,825 دلار، تلاقی پایین ترین سطح روز قبل و فیبوناچی 23.6 درصد در یک هفته می شود.

fxsorginal

درباره آشکارساز تلاقی های فنی

بنابراین، صعود مجدد می تواند مانع فوری در 1838 دلار را به چالش بکشد، جایی که فیبوناچی 38.2% یک روزه و نقطه محوری R1 یک هفته ای ادغام می شوند.

هدف نزولی بعدی در حدود 1820 دلار مشاهده می شود که نقطه تلاقی نقطه محوری S1 یک روزه و فیبوناچی 38.2 درصد در یک هفته است. SMA10 یک روزه نیز در همین سطح قرار دارد.

در اینجا نحوه ظاهر آن بر روی ابزار است

قیمت طلا در حال تلاش برای بازگشت جزئی است و فروش 1 درصدی را که در روز پنجشنبه مشاهده شد، تثبیت می کند. گاوهای نر طلا در آستانه انتشار حیاتی حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده در روز جمعه در حالی که توجه به داده های شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) در هفته آینده معطوف شده است، به بازار می آیند. هر گونه واکنش به داده های NFP ایالات متحده می تواند به سرعت معکوس شود، زیرا معامله گران طلا قبل از داده های مهم تورم ایالات متحده به تغییر موقعیت متوسل می شوند. ریزش قیمت طلا در روز پنجشنبه توسط داده‌های قوی اشتغال ADP آمریکا تقویت شد که نشان می‌دهد بازار کار فشرده آمریکا می‌تواند فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) را وادار کند تا نرخ‌های بهره خود را برای مدت طولانی‌تری افزایش دهد. اشتغال بخش خصوصی ایالات متحده (ADP) در ماه دسامبر 235000 نفر افزایش یافت که بسیار بیشتر از اجماع بازار 150000 نفری بود. انتظارات از چشم انداز جنگ طلب فدرال رزرو، دلار آمریکا را در کنار بازدهی اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده از سقف عبور داد و در عین حال بر شاخص های وال استریت فشار زیادی داشت.

همچنین بخوانید: هفته پیش رو – تورم ایالات متحده دوباره در کانون توجه قرار گرفت، داده های بریتانیا برای تأکید بر خطرات رکود

قیمت طلا: سطوح کلیدی برای تماشا

Technical Confluence Detector نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد قیمت طلا در زمان نگارش مقاله حمایت قوی نزدیک به 1833 دلار پیدا کرده است. این سطح همگرایی بالاترین هفته قبل، بالاترین ماه قبل، SMA5 یک روزه و فیبوناچی 23.6 درصد یک روزه است.

نقطه محوری R1 یک ماهه در 1850 دلار برای خریدارانی که در راه رسیدن به حدود 1855 دلار هستند، یک مهره سخت خواهد بود.