USD/CHF به بالای 0.9100 ادغام می شود زیرا سرمایه گذاران در انتظار استخدام ایالات متحده برای راهنمایی بیشتر هستند.

شاخص دلار آمریکا (DXY) فروش عمودی از 104.70 را نشان داد زیرا رهبران جمهوری خواه مطمئن هستند که لایحه سقف بدهی ایالات متحده در کنگره تصویب خواهد شد. این امر منجر به کاهش شدید بازدهی خزانه داری آمریکا شده است. بازده ارائه شده در اوراق قرضه 10 ساله دولت آمریکا به زیر 3.65 درصد کاهش یافته است.


اشتراک گذاری:

  • USD/CHF بالای 0.9100 در نوسان است، زیرا شاخص USD یک بالشتک میانی را در حدود 104.20 ارزیابی کرده است.
  • نرخ های بهره فدرال رزرو در حال حاضر بالای 5 درصد است و به طور موثر بر شرکت ها در افزایش نیازهای سرمایه ثابت و در گردش فشار می آورد.
  • تقاضای خرده فروشی توسط خانوارهای سوئیسی به دلیل هزینه بالای زندگی به شدت کاهش یافته است.

S&P500 شاهد فشار فروش در بحبوحه انتظارات فزاینده برای افزایش مجدد نرخ بهره از سوی فدرال رزرو (فدرال رزرو) بود. نرخ‌های بهره در حال حاضر بالای 5 درصد است و به طور مؤثری بر شرکت‌ها در افزایش نیازهای سرمایه ثابت و در گردش تأثیر می‌گذارد و تشدید سیاست‌های محدودکننده فشار بیشتری بر شرکت‌ها وارد می‌کند.

در جبهه فرانک سوئیس، خرده فروشی واقعی سالانه (آوریل) به میزان قابل توجهی 3.7 درصد کاهش یافت در حالی که خیابان پیش بینی کاهش 1.4 درصدی داشت و داده های قبلی 1.9 درصد کاهش داشت. کاهش شدید تقاضای خرده فروشی توسط خانوارها به دلیل بار هزینه های زندگی بالاتر می تواند بانک ملی سوئیس (SNB) را مجبور کند که نرخ بهره را کاهش دهد.

در روز پنجشنبه، تغییر شغل پردازش خودکار داده های ایالات متحده (ADP) (مه) در کانون توجه باقی خواهد ماند. طبق انتظارات، اقتصاد ایالات متحده 170 هزار پرسنل تازه به بازار کار اضافه کرد که کمتر از 296 هزار نفر قبلی بود. در حال حاضر، شرایط بازار کار بسیار مناسب است و از یک افزایش نرخ بهره دیگر از سوی فدرال رزرو حمایت می کند.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/usd-chf-consolidates-above-09100-as-investors-await-us-employment-for-further-guidance-202305312247جفت USD/CHF یک حرکت رفت و برگشتی بالاتر از حمایت سطح گرد 0.9100 در جلسه آسیایی را نشان می دهد. دارایی فرانک سوئیس در حالی که سرمایه گذاران منتظر انتشار داده های اشتغال ایالات متحده هستند، منحرف شده است.

جدا از داده های اشتغال ایالات متحده، PMI تولید ISM ایالات متحده (مه) در کانون توجه قرار خواهد گرفت. انتظار می رود که داده های اقتصادی در مقایسه با نسخه قبلی 47.1 تا 47.0 کاهش یابد. در حالی که انتظار می‌رود شاخص سفارش‌های جدید که نشان‌دهنده تقاضای آتی است، نسبت به عرضه قبلی 45.7 به 44.9 کاهش یابد.