XNG/USD بین 50-EMA و خط مقاومت حیاتی نزدیک به 2.50 دلار است

با این حال، ابزار انرژی پس از اینکه روز سه شنبه به بالاترین سطح از 17 مارس رسید، حرکات کندی را به تصویر می کشد. با این حال، XNG/USD در یک کانال روند صعودی دو هفته ای باقی می ماند و از این رو خریداران گاز طبیعی را امیدوار نگه می دارد.

شایان ذکر است که سیگنال‌های MACD اخیراً قوی‌تر به خط RSI (14) در حال افزایش تدریجی می‌پیوندند، نه بیش از حد خرید، تا زیربنای تعصب صعودی پیرامون قیمت گاز طبیعی باشند.

در شرایطی که قیمت گاز طبیعی پایین تر از 2.43 دلار باقی بماند، سقوط سریع به بالای 2.40 دلار در اوایل ماه را نمی توان رد کرد.

در نتیجه، قیمت XNG/USD احتمالاً از خط مقاومت فوری، حدود 2.52 دلار در زمان چاپ عبور می کند، که به نوبه خود می تواند به گاوها کمک کند تا آخرین بالاترین قیمت چند روزه نزدیک به 2.60 دلار را ایجاد کنند.

در همین حال، حرکت‌های عقب‌نشینی نیاز به تأیید اعتبار از پشتیبانی 50-EMA نزدیک به 2.48 دلار دارند، که شکست آن می‌تواند به سرعت XNG/USD را به سمت پایین کانال اعلام‌شده در اطراف 2.43 دلار بکشاند.


اشتراک گذاری:

  • گاز طبیعی در کانال صعودی دو هفته ای بلاتکلیف باقی می ماند.
  • 50-EMA، خط مقاومت نزولی از اواسط ماه مارس، حرکات فوری XNG/USD را محدود می کند.
  • خط RSI که به تدریج در حال افزایش است، سیگنال های MACD اخیراً به نفع خریداران گاز طبیعی است.

روند: صعودی بیشتر انتظار می رود


منبع: https://www.fxstreet.com/news/natural-gas-price-analysis-xng-usd-grinds-between-50-ema-and-crucial-resistance-line-near-250-202305180525

قیمت گاز طبیعی (XNG/USD) آب را در حدود 2.51 دلار در حال حرکت در جلسه اروپا در روز پنجشنبه است. با انجام این کار، XNG/USD بین میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA) و خط مقاومت در حال سقوط دو ماهه در حالت دفاعی باقی می ماند.

اگرچه، خط برتر کانال فوق، حداکثر نزدیک به 2.68 دلار، ممکن است پس از آن خریداران گاز طبیعی را به چالش بکشد.

به طور کلی، XNG/USD علیرغم آخرین عدم اقدام، همچنان در رادار گاو نر باقی می ماند.

قیمت گاز طبیعی: نمودار روزانه