XAU/USD با چهره هوشیار زیر مانع 1825 دلاری به ماه مارس نزدیک می شود – آشکارساز تلاقی

از طرف دیگر، فیبوناچی 23.6 درصد در روز و یک روزه R1 Pivot Point، قیمت طلا را نزدیک به 1820 دلار و 1822 دلار حفظ می کند، قبل از اینکه مانع اصلی 1825 دلار را برجسته کند.

را آشکارساز تلاقی فنی نشان می‌دهد که قیمت طلا به زیر سطح مقاومت 1825 دلاری می‌رسد که فیبوناچی 38.2 درصد را در یک هفته و پایین‌ترین ماهانه قبلی در بر می‌گیرد.

همچنین بخوانید: پیش‌بینی قیمت طلا: چشم‌های XAU/USD روزانه برای تایید Falling Wedge بسته می‌شوند

قیمت طلا: سطوح کلیدی برای تماشا

به طور کلی، قیمت طلا تا پایان ماه فوریه در وضعیتی منفی باقی می ماند.

در اینجا نحوه ظاهر آن بر روی ابزار است

با این کار، XAU/USD با فیبوناچی 38.2 درصد در یک روز، حدود 1815 دلار معاشقه می‌کند، که شکست آن می‌تواند به سرعت قیمت‌های فلز را به سطح حمایت 1809 دلار بکشاند، از جمله پایین‌ترین سطح هفتگی قبلی و Pivot Point S1 یک روزه.

fxsorginal

درباره آشکارساز تلاقی های فنی

اگر قیمت XAU/USD از 1825 دلار گذشته است، همگرایی 10-DMA و فیبوناچی 61.8٪ در یک روز، نزدیک به 1833 دلار، قبل از مانع 1838 دلاری شامل Pivot Point R1 یک هفته ای و R3 یک روزه برای به چالش کشیدن گاوها خواهد بود. .

TCD (تکنیکال تلاقی آشکارساز) ابزاری برای مکان یابی و اشاره به سطوح قیمتی است که در آن تراکم اندیکاتورها، میانگین های متحرک، سطوح فیبوناچی، نقاط محوری و غیره وجود دارد. اگر معامله گر کوتاه مدتی باشید، ورود پیدا خواهید کرد. امتیاز برای استراتژی های ضد روند و شکار چند نقطه در یک زمان. اگر یک معامله گر میان مدت تا بلندمدت هستید، این ابزار به شما امکان می دهد از قبل سطوح قیمت را بدانید که یک روند میان مدت تا بلندمدت ممکن است متوقف شود و استراحت کند، کجا موقعیت ها را کاهش دهید یا کجا را افزایش دهید. اندازه موقعیت


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gold-price-forecast-xau-usd-approaches-march-with-sober-face-below-1-825-hurdle-confluence-detector-202302280413قیمت طلا (XAU/USD) همچنان کند باقی می ماند زیرا معامله گران برای پایانی آرام در ماه فوریه، پس از شروع خوشبینانه هفته آماده می شوند. آخرین ضعف فلز زرد را می توان به نگرانی های متفاوت پیرامون روابط ایالات متحده و چین و همچنین چاپ غیر قابل توجه داده های سطح دوم ایالات متحده مرتبط دانست. با این حال، نگرانی های تندرو فدرال رزرو (فدرال رزرو) و بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده، علیرغم آخرین اقدام، خرس های طلا را امیدوار نگه می دارد.


اشتراک گذاری:

  • قیمت طلا در بحبوحه نشست کند به سمت پایین‌ترین سطح روزانه خود عقب‌نشینی می‌کند و در مسیر اولین کاهش ماهانه در پنج ماه اخیر باقی می‌ماند.
  • توقف در خرید اوراق قرضه خزانه داری، سرفصل های متناقض آمریکا و چین به شرط های جنگ طلب فدرال رزرو می پیوندند تا فروشندگان XAU/USD را امیدوار نگه دارند.
  • شکست های مکرر در عبور از تلاقی مقاومت 1825 دلاری، خرس های طلا را با نزدیک شدن به ماه مارس آزار می دهد.

در صورتی که قیمت طلا از مرز 1809 دلار ضعیف باقی بماند، مسیری هموار به سمت آستانه 1800 دلاری به نظر می رسد که شامل Pivot Point S1 یک هفته ای و فیبوناچی 161 درصد در یک روز است.