XAU/USD با افزایش نرخ بهره فدرال رزرو به 1810 دلار نزدیک می شود – آشکارساز تلاقی

همچنین بخوانید: پیش‌بینی قیمت طلا: XAU/USD همچنان در رکود باقی می‌ماند زیرا داده‌های خوش‌بینانه ایالات متحده دلار آمریکا را به پیش می‌برد

قیمت طلا: سطوح کلیدی برای تماشا


اشتراک گذاری:

  • قیمت طلا زیر سطح حمایت کلیدی 1830 دلار باقی می ماند زیرا شرط بندی های جنگ طلبانه فدرال رزرو به دلار آمریکا کمک می کند.
  • بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده، داده های قوی ایالات متحده و کلان ریسک منفی از چین بر XAU/USD تاثیر می گذارد.
  • تقویم سبک قبل از جلسه فدرال رزرو هفته آینده خرس های طلا را روی صندلی راننده نگه می دارد.

حرکت به سمت جلو، یک تقویم سبک و روحیه محتاطانه، برای فراموش نکردن بازدهی اوراق قرضه خزانه داری چند روزه، می تواند خریداران XAU/USD را پیش از جلسه سیاست های پولی هفته آینده کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) امیدوار نگه دارد.

قیمت طلا (XAU/USD) به پایین‌ترین حد خود در شش هفته اخیر رسید زیرا نگرانی‌ها در مورد نرخ‌های بهره بالاتر فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) دلار آمریکا را به حرکت درآورده است. بازدهی اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده و چالش هایی که برای احساسات بازار ایجاد می کند، بدون اینکه داده های خوش بینانه ایالات متحده را فراموش کنیم، افزایش قدرت به روند صعودی دلار، که در نهایت بر XAU/USD تاثیر می گذارد، هستند.

TCD (تکنیکال تلاقی آشکارساز) ابزاری برای مکان یابی و اشاره به سطوح قیمتی است که در آن تراکم اندیکاتورها، میانگین های متحرک، سطوح فیبوناچی، نقاط محوری و غیره وجود دارد. اگر یک معامله گر کوتاه مدت هستید، ورود پیدا خواهید کرد. امتیاز برای استراتژی های ضد روند و شکار چند نقطه در یک زمان. اگر یک معامله گر میان مدت تا بلندمدت هستید، این ابزار به شما امکان می دهد از قبل سطوح قیمتی را بدانید که در آن یک روند میان مدت تا بلندمدت ممکن است متوقف شود و استراحت کند، کجا موقعیت ها را کاهش دهید یا کجا را افزایش دهید. اندازه موقعیت


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gold-price-forecast-xau-usd-bears-eye-1-810-as-higher-fed-rate-looms-confluence-detector-202302170442از طرف دیگر، یک صعود موفقیت آمیز فراتر از 1830 دلار می تواند سطح 50-HMA نزدیک به 1840 دلار را هدف قرار دهد قبل از اینکه روی مانع صعودی 1850 دلاری، از جمله Pivot Point یک هفته S1، تاکید کند.

در اینجا نحوه ظاهر آن بر روی ابزار است

آشکارساز تلاقی فنی نشان می‌دهد که قیمت طلا تلاقی کلیدی حمایتی 1830 دلاری را که شامل Pivot Point یک هفته S1 و فیبوناچی 23.6 درصد در یک روز است شکسته است، که به نوبه خود در را برای نزول بیشتر فلز باز می‌کند.

تعدادی از آمارهای ایالات متحده در مورد تورم، اشتغال و تولید اخیراً مثبت بوده است که به نوبه خود مذاکرات محوری سیاست فدرال رزرو را به عقب می اندازد. همین موضوع را می توان در آخرین اظهارنظرهای مقامات فدرال رزرو و ابزار FEDWATCH مشاهده کرد که از طریق رویترز مشاهده شد. همین امر به نگرانی‌های اخیر از کشمکش‌های بیشتر آمریکا و چین بر سر بالون جاسوسی و تایوان برای تقویت تقاضای امن دلار می‌پیوندد، که به نوبه خود به شاخص دلار آمریکا (DXY) اجازه می‌دهد تا بالاترین سطح 1.5 ماهه خود را افزایش دهد و طلا را غرق کند. قیمت

fxsorginal

درباره آشکارساز تلاقی های فنی

با این حال، جاده به سمت جنوب پر از دست انداز به نظر می رسد زیرا XAU/USD با تلاقی حمایت 1825 دلاری در زمان مطبوعات، که پایین ترین سطح قبلی روزانه و Pivot Point یک روز S1 را در بر می گیرد، معاشقه می کند.

شایان ذکر است که Pivot Point S3 در تشکل‌های روزانه و هفتگی، 1810 دلار را به عنوان حمایت کلیدی کوتاه‌مدت برای معامله‌گران طلا نشان می‌دهد تا در طول نزول بیشتر فلز، مراقب باشند.

پس از آن، پایین‌ترین سطح ماهانه قبلی در حدود 1822 دلار ممکن است خرس‌های طلا را قبل از هدایت آنها به حمایت 1820 دلاری از جمله بانک Bollinger یک روز پایین‌تر و Pivot Point یک روز S2 آزمایش کند.