XAG/USD قبل از انتشار دقیقه FOMC بر روی USD نرم افزایش یافت

در مورد سیاست پولی، معامله‌گران آتی می‌بینند که فدرال رزرو تنها یک بار نرخ‌ها را افزایش می‌دهد، برخلاف آنچه رئیس فدرال رزرو پاول در دو حضور عمومی اخیر خود گفت، همانطور که توسط ابزار CME FedWatcth برای افزایش ۲۵ واحدی بر ثانیه در ماه جولای، یعنی ۸۸.۷ درصد نشان داده شده است. این صورتجلسه می تواند مورد نقطه نقطه فدرال رزرو را برای دو افزایش نرخ تقویت کند، چیزی که فعالان بازار پیش بینی نمی کنند.

XAG/USD ریکاوری خود را تمدید کرد، اگرچه زیر سطح مقاومت فنی باقی می ماند، که پس از پاک شدن، می تواند راه را برای صعود بیشتر هموار کند. اولین مقاومت، میانگین متحرک نمایی 20 روزه (EMA) در 23.10 دلار است، به دنبال آن تلاقی خط روند مقاومت نزولی و متحرک نمایی 50 روزه در حدود 23.46 دلار است. شکست بالاتر، بالاترین قیمت روزانه 16 ژوئن را 24.20 دلار نشان می دهد. در مقابل، افت زیر 23.00 دلار، فروشندگان را مسئول نگه می‌دارد و سقوط به پایین‌ترین نرخ 22.11 دلار در 23 ژوئن را تشدید می‌کند.

XAG/USD نسبت به داده‌ها واکنش نشان داد، زیرا نشان می‌دهد که اقتصاد ایالات متحده در حال کند شدن است، زیرا داده‌های روز دوشنبه فاش شد نشان داد که PMI تولید ISM در ژوئن به سمت قلمرو رکودی در 46.0 پایین‌تر از 46.9 آوریل سقوط کرده است. بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده تقریباً بدون تغییر است، در حالی که بازده واقعی ایالات متحده که با بازده اسمی منهای تورم محاسبه می شود، در 1.630% باقی می ماند، که سقف رالی XAG/USD را پوشش می دهد.

در همین حال، کشمکش‌های چین و ایالات متحده می‌تواند اشتها را برای فلزات گرانبها افزایش دهد، زیرا تنش حول صادرات فناوری اطلاعات، فناوری و مواد خام از چین به ایالات متحده برای تولید تراشه می‌تواند احساسات را تغییر داده و فلزات گرانبها را تقویت کند. در همین راستا، جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه برای دیدار با مقامات چینی به چین سفر می کند.

رویدادهای آینده

وال استریت بازگشته است، هرچند پیش از انتشار صورتجلسه فدرال رزرو با ضرر کار می کند. داده های اداره سرشماری ایالات متحده نشان داد که سفارشات کارخانه برای ماه می 0.3 درصد بوده است، بدون تغییر در مقایسه با داده های آوریل، اما تخمین های افزایش 0.8 درصدی را از دست داده است. بدون احتساب حمل و نقل، سفارشات 0.5- درصد کاهش یافتند، کمتر از متریک بازبینی شده 0.6- درصد در ماه قبل و کمتر از 0.5 درصد گسترش پیش بینی شده توسط اجماع.

نمودار روزانه XAG/USD


اشتراک گذاری:

  • قیمت نقره برای چهارمین روز متوالی افزایش یافت که تحت تاثیر کاهش ارزش دلار آمریکا و انتظارات مربوط به صورتجلسه آتی فدرال رزرو افزایش یافت.
  • در میان داده های ناامید کننده اقتصادی ایالات متحده، تنش های تجاری چین و ایالات متحده ممکن است جذابیت XAG را به عنوان یک دارایی بهشت ​​بیشتر کند.
  • پیش بینی بازار پیش از داده های کلیدی بازار کار ایالات متحده و گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی است که می تواند اقدامات آتی فدرال رزرو را شکل دهد.

دستور کار ایالات متحده اطلاعات بازار کار را در روز پنجشنبه و PMI خدمات ISM ارائه خواهد کرد. در روز جمعه، گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده می تواند دیکته کند که فدرال رزرو در نشست بعدی سیاست پولی چه کاری می تواند انجام دهد.

تحلیل قیمت XAG/USD: چشم انداز فنی


منبع: https://www.fxstreet.com/news/silver-price-forecast-xag-usd-rallies-on-soft-usd-ahead-of-fomc-minutes-release-202307051426

قیمت نقره برای چهارمین روز معاملاتی متوالی افزایش یافت زیرا دلار آمریکا (USD) در آستانه انتشار آخرین صورتجلسه ماه ژوئن فدرال رزرو (فدرال رزرو) تضعیف شد، که می تواند نشانه هایی را در مورد مسیر رو به جلو بانک مرکزی ایالات متحده در مورد سیاست های پولی ارائه دهد. XAG/USD پس از رسیدن به پایین ترین سطح روزانه 22.77 دلار، بالاتر از رقم 23.00 دلار معامله می شود.

کندی اقتصاد ایالات متحده و تنش های ژئوپلیتیکی قیمت نقره را تقویت می کند