USD/JPY پس از دقیقه FOMC از 144.60 بالاتر می رود

علاوه بر این، صورتجلسه ها نشان داد که همه شرکت کنندگان موافق بودند که حفظ یک موضع محدود کننده مناسب است. شایان ذکر است که نمودارهای نقطه‌ای در آخرین بیانیه سیاست پولی نشان می‌دهد که اکثر اعضا نرخ پایانه را در سال جاری به اوج خود در 5.50 درصد می‌بینند، به این معنی که 25 واحد در ثانیه افزایش بیشتری را پیش‌بینی می‌کنند. به عنوان یک واکنش، اطمینان از یک موضع تهاجمی توسط اعضای فدرال رزرو به بازده اوراق قرضه ایالات متحده دامن زد، به طوری که بازدهی 2، 5 و 10 ساله پس از انتشار صورتجلسه افزایش 0.50-2٪ را نشان داد.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/usd-jpy-rises-above-14460-after-fomc-minutes-202307051938


اشتراک گذاری:

  • USD/JPY پس از رسیدن به پایین ترین سطح روزانه 144.07 در اوایل جلسه، به بالای 144.60 جهش کرد.
  • دقایقی از نشست ژوئن FOMC نشان داد که برخی از شرکت کنندگان از افزایش 25 bps حمایت کردند.
  • افزایش بازدهی باعث شد که USD کشش پیدا کند.

در روز چهارشنبه، پس از اینکه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) از نشست ژوئن، موضع جنگ طلبانه اعضای خود را نشان داد، با افزایش بهره دلار، USD/JPY بالاتر معامله شد و بیشتر از افزایش نرخ بهره حمایت کرد. در پاسخ، بازده اوراق قرضه کوتاه مدت خزانه داری ایالات متحده افزایش یافت زیرا بازارها انتظار داشتند فدرال رزرو تهاجمی تر (فدرال رزرو) به سمت جلو حرکت کند.

صورتجلسه FOMC از نشست ژوئن موضع جنگ طلبانه اعضا را نشان می دهد

سطوح مقاومت برای تماشا: 144.90، 145.00 (نمره روانی)، 145.07 (بالای 30 ژوئن).

نمودار روزانه USD/JPY

بر اساس صورتجلسه FOMC از آخرین جلسه ژوئن، اعضای کمیته از افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره در آینده حمایت می کنند – دیدگاه آنها عمدتاً توسط بازار کار فشرده شکل گرفته است. تصمیم نهایی هیئت مدیره توقف افزایش نرخ بهره بود، زیرا جروم پاول لازم می‌دانست که ابتدا اثرات سیاست پولی تا کنون بر اقتصاد ایالات متحده را ارزیابی کند.

با توجه به گفته‌ها، سرمایه‌گذاران به انتشار داده‌های تغییر اشتغال ADP در روز پنجشنبه و حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در روز جمعه توجه خواهند کرد تا به مدل‌سازی انتظارات خود در مورد جلسه بعدی فدرال رزرو ادامه دهند.

سطوح USD/JPY برای تماشا

بر اساس نمودار روزانه، چشم انداز فنی USD/JPY در کوتاه مدت صعودی است. با این حال، شاخص ها در حال از دست دادن بخار هستند، به طوری که شاخص قدرت نسبی (RSI) شرایط خرید بیش از حد را تصحیح می کند و واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) که چاپ میله های سبز را کاهش می دهد.

سطوح پشتیبانی برای تماشا: 144.00، 143.70،143.30