USD/JPY در حدود 136.00 در نوسان است زیرا سرمایه گذاران به شهادت فدرال رزرو و سیاست BoJ نگاه می کنند.

در ادامه، اگر تورم ایالات متحده به تداوم خود ادامه دهد، نرخ بیکاری در سطوح پایین‌تر باقی بماند و مخارج مصرف‌کننده انعطاف‌پذیر باقی بماند، فدرال‌رزرو پاول هیچ گزینه دیگری جز بالا بردن نرخ‌ها نخواهد داشت.


اشتراک گذاری:

  • USD/JPY حدود 136.00 در نوسان است، به نظر می رسد نزولی در میان روحیه ریسک پذیری مطلوب است.
  • جو خوش‌بینانه بازار، بازدهی 10 ساله خزانه‌داری آمریکا را به زیر 3.96 درصد رساند.
  • انتظار می رود که بانک مرکزی آمریکا همچنان ضعیف باقی بماند زیرا فشارهای تورمی فعلی در ژاپن نتیجه نیروهای بین المللی است.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/usd-jpy-hovers-around-13600-as-investors-eye-fed-powells-testimony-and-boj-policy-202303070608

جفت USD/JPY در اوایل جلسه اروپا یک حرکت برگشتی را در حدود ساعت 136.00 نشان می دهد. این دارایی منحرف شده است زیرا سرمایه گذاران منتظر محرک های جدید برای راهنمایی بیشتر هستند. درست از شهادت جروم پاول، رئیس فدرال رزرو (فدرال رزرو) در مورد تصمیم گیری نرخ بهره توسط بانک ژاپن (BoJ) و گزارش اشتغال ایالات متحده، رویدادهای زیادی در این هفته برگزار خواهد شد.

شهادت دو روزه فدرال‌رزرو پاول در مقابل کنگره، نشانه‌های معناداری را ارائه خواهد کرد. خیابان واکنش‌های متفاوتی نسبت به تفسیر دارد، زیرا یکی از مکتب‌های فکری در میان فشارهای تورمی بالاتر انتظار یک تفسیر جنگ‌طلبانه را دارد، در حالی که مکتب فکری دیگر موضعی خنثی می‌بیند که بسیاری از چیزها بر اساس داده‌های فوریه است.

در جبهه توکیو، تصمیم بانک مرکزی آمریکا درباره نرخ بهره همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند. انتظار می‌رود که بانک مرکزی آمریکا همچنان ضعیف باقی بماند، زیرا فشارهای تورمی فعلی در ژاپن نتیجه نیروهای بین‌المللی است، زیرا اقتصاد در تلاش برای تسریع دستمزدها و رشد داخلی است.

در همین حال، قراردادهای آتی S&P500 پس از یک دوشنبه پرتلاطم، پیشنهادهایی را انتخاب کردند که حال و هوای شاد بازار را به تصویر می‌کشد. شاخص دلار آمریکا (DXY) پس از چاپ در پایین ترین سطح یک روزه در 104.16 نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد. گاوهای شاخص USD ممکن است در میان موضوع ریسک پذیری که توسط فعالان بازار حمایت می شود، عقب نشینی کنند. جو خوش‌بینانه بازار همچنین تقاضا برای اوراق قرضه دولتی ایالات متحده را بهبود بخشیده و بازدهی خزانه‌داری 10 ساله ایالات متحده را به زیر 3.96 درصد رسانده است.