USD/CAD زیان هفتگی را کاهش می دهد، تا 1.3770 افزایش می یابد

بازارها همچنان نگران آشفتگی بانکی هستند و هفته آینده جلسه FOMC است. اجماع هنوز برای افزایش نرخ 25 واحد بر ثانیه است اما پایان چرخه انقباض زودتر از آنچه قبلا تصور می شد مشاهده می شود. تغییر در انتظارات بر گرینبک تاثیر گذاشت.

پایین تر، اوج کمتر

دلار آمریکا در روز جمعه در حال تغییر است و تلاش می کند تا با افزایش زیان سهام در وال استریت، بهبود یابد. بازدهی ایالات متحده به طور متوسط ​​4 درصد کاهش یافته است که در 10 سال گذشته به 3.41 درصد رسیده است، کمی بالاتر از پایین ترین سطح مارس.

هفته آینده، گزارش کلیدی از اقتصاد کانادا، شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) فوریه در روز سه شنبه خواهد بود. انتظار می رود که افزایش 0.4 درصدی را نشان دهد و نرخ سالانه از 5.9 درصد در ژانویه به 5.5 درصد کاهش یابد.

USD/CAD در روز جمعه در 1.3772 بالاترین قیمت روزانه خود را در بحبوحه Loonie ضعیف تر و گرینبک مختلط چاپ کرد. پس از دور شدن از پایین، این جفت در آستانه یک ضرر هفتگی کوچک است.

بد و زشت


اشتراک گذاری:

  • USD/CAD همچنان برای هفته کاهش یافته و به صعودی اشاره دارد.
  • دلار آمریکا روز جمعه بین بازدهی پایین تر آمریکا و ریسک گریزی مخلوط شد.
  • رویدادهای کلیدی هفته آینده: CPI کانادا (سه شنبه) و نشست FOMC (چهارشنبه).

این جفت بالاتر از میانگین متحرک ساده 20 روزه (1.3655) و همچنین بالای منطقه حمایت کلیدی 1.3660/70 باقی می ماند. در حالی که بالاتر از این دو پشتیبانی می شود، چشم انداز برای USD/CAD سازنده به نظر می رسد.

نمودار 4 ساعته USD/CAD

داده های منتشر شده در روز جمعه نشان داد که شاخص قیمت محصولات صنعتی کانادا 0.8 درصد کاهش یافته است، که با توجه به انتظارات بازار برای افزایش 1.6 درصدی، شگفت انگیز است. شاخص قیمت مواد خام 0.4 درصد کاهش یافت، کمتر از تخمین 0 درصد. ارقام اقتصادی کمکی به Loonie نکرد که در بین بدترین عملکردها در روز جمعه قرار داشت.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/usd-cad-trims-weekly-losses-rises-to-13770-202303171618

USD/CAD طی جلسات گذشته به پایین ترین سطح و بالاترین پایین تر رسیده است. در روز جمعه، از پایین ترین سطح دو روزه در 1.3676 برگشت و به 1.3763 ​​جهش کرد. جهت کوتاه مدت مشخص نیست.

سطوح فنی