S&P500 Futures، بازدهی منعکس کننده روحیه محتاطانه با نزدیک شدن به سقف بدهی ایالات متحده است.

توماس بارکین، رئیس فدرال رزرو ریچموند، با داده ها مطابقت داشت و گفت که شواهدی می بیند که افزایش نرخ بهره باعث کاهش تقاضا می شود.

گفته می‌شود، داده‌های مختلط ایالات متحده به ترس از رکود اقتصادی می‌پیوندد که با حمایت آخرین اظهارات توماس بارکین فدرال رزرو ریچموند، برای تقویت روحیه محتاطانه بازارها. در همین راستا می‌تواند اضطراب پیش از داده‌ها/رویدادهای کلیدی باشد. لازم به ذکر است که ترس از نکول ایالات متحده نیز بر این احساسات تأثیر می گذارد، حتی اگر چالش های اخیر برای شرط بندی های جنگ طلب فدرال رزرو به خرس ها اجازه دهد تا نفسی بکشند.

در جاهای دیگر، PMI های رسمی چین متفاوت و عمدتاً ضعیف بودند، حتی اگر PMI غیر تولیدی کمتر مخرب به نظر می رسید.

همچنین بخوانید: فارکس امروز: معامله محدودیت بدهی با موانعی روبرو است. رویدادهای کلیدی پیش رو برای استرالیا


منبع: https://www.fxstreet.com/news/sp500-futures-yields-reflect-cautious-mood-as-us-debt-ceiling-vote-looms-202305310229

با صحبت در مورد داده‌ها، شاخص اعتماد مصرف‌کننده (CB) کنفرانس (CB) به 102.30 در ماه مه از 103.70 اصلاح شده قبلی در آوریل (از 101.30) کاهش یافت. جزئیات بیشتر گزارش نظرسنجی حاکی از آن است که انتظارات تورمی مصرف کننده یک ساله از 6.2 درصد در آوریل به 6.1 درصد در ماه می کاهش یافته است. علاوه بر این، شاخص کسب و کار تولیدی فدرال رزرو دالاس برای ماه می از -23.4- و در مقابل انتظارات بازار -19.6 به -29.1 کاهش یافت.

با حرکت به سمت، بازارها ممکن است شاهد یک روز ضعیف در پیش باشند، زیرا بازارها می توانند پیش از رویداد کلیدی ایالات متحده، یعنی رای گیری مجلس نمایندگان در مورد توافق سقف بدهی ایالات متحده، محتاط شوند. همچنین توجه به فرصت های شغلی JOLTS در ایالات متحده برای آوریل است که انتظار می رود 9.375 میلیون در مقابل 9.59 میلیون پیش از آن، و همچنین شاخص مدیران خرید شیکاگو در ماه می، احتمالاً از 48.6 به 47.0 کاهش یابد.


اشتراک گذاری:

  • احساسات بازار پیش از داده‌ها/رویدادهای سطح بالا، کمی منفی می‌شود.
  • سیگنال های منفی از داده های ایالات متحده، اظهارات جمهوری خواهان به PMI های نرم تر چین می پیوندند تا خرس ها را اذیت کنند.
  • تورم آلمان، فرصت های شغلی JOLTS در ایالات متحده و رای گیری مجلس در مورد اقداماتی برای جلوگیری از نکول ایالات متحده کلید خواهد بود.

اشتهای ریسک همچنان کند است و عمدتاً ضعیف است، زیرا معامله گران از نکول ایالات متحده، رشد اقتصادی کندتر پیش از داده ها/رویدادهای کلیدی می ترسند.

اگر جمهوری‌خواهان ایالات متحده تمدید محدودیت بدهی را مسدود کنند، معامله‌گران ممکن است شاهد شوک باشند و همین امر می‌تواند دارایی‌های پرریسک‌تر را به حرکت درآورد که به نوبه خود بدبین‌ها را امیدوار نگه می‌دارد. با این حال، دلار آمریکا ممکن است نتواند به همان اندازه خوشحال شود و از این رو می تواند خرس ها را تحریک کند، به شرطی که داده های ایالات متحده با حاشیه زیادی ناامید شود.

در حالی که حال و هوا را به تصویر می کشد، S&P500 Futures همچنان بلاتکلیف است، پس از بسته شدن مختلط وال استریت، در حالی که بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده در اواخر وقت کاهش می یابد، به طور ملایم حدود 4220 را ارائه می دهد. علاوه بر این، شاخص دلار آمریکا (DXY) پس از شکستن یک روند صعودی شش روزه نزدیک به بالاترین سطوح در 10 هفته گذشته، بی عملی را در حدود 104.00 نشان می دهد.