NZD/USD در بحبوحه قدرت اندک دلار، زیر سطح 0.6300 باقی می ماند

علاوه بر این، شکست پایدار این هفته از طریق میانگین متحرک ساده 200 روزه (SMA) به نفع معامله گران صعودی است و از احتمال ظهور برخی خریدهای پایین تر در سطوح پایین تر حمایت می کند. از این رو، عاقلانه است که قبل از تأیید اینکه جفت ارز NZD/USD در کوتاه‌مدت بالاترین سطح خود را تشکیل داده است و پیش از انتشار داده‌های شغلی ماهانه ایالات متحده (NFP) برای هر گونه ضرر بیشتر، منتظر فروش بعدی بود. ) در جمعه.

سطوح فنی برای تماشا


اشتراک گذاری:

  • NZD/USD در بحبوحه خرید دلار آمریکا از بالاترین سطح نزدیک به دو ماه گذشته عقب نشینی کرد.
  • نگرانی‌های احتمالی رکود به نفع گرین‌بک امن است و بر کیوی حساس به ریسک تأثیر می‌گذارد.
  • شرط‌بندی برای توقف قریب‌الوقوع افزایش نرخ بهره فدرال رزرو می‌تواند به کاهش ضرر کمک کند و به محدود کردن ضرر برای شرکت اصلی کمک کند.

علاوه بر این، PMI خدمات ISM نشان دهنده کاهش رشد در ماه مارس، همراه با کاهش در زیرشاخص اشتغال آن است که نشان می‌دهد تلاش‌های فدرال رزرو برای خنک کردن بازار کار می‌تواند تاثیری داشته باشد. این به نوبه خود، بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده را نزدیک به پایین ترین سطح خود در هفت ماه گذشته نگه می دارد، که ممکن است معامله گران را از شرط بندی های صعودی تهاجمی در اطراف دلار باز دارد و به محدود کردن ضرر برای جفت NZD/USD، حداقل در حال حاضر کمک می کند. .

جفت ارز NZD/USD در روز پنجشنبه تحت فشار شدید فروش قرار گرفت و لغزش اصلاحی روز قبل را از محله 0.6400 یا بالاترین سطح خود از 14 فوریه افزایش داد. درست زیر علامت شکل گرد 0.6300.

در حالی که سرمایه گذاران افزایش غیرمنتظره نرخ بهره بانک مرکزی نیوزلند (RBNZ) را به میزان 50 واحد در ثانیه در روز چهارشنبه هضم می کنند، برخی از بهبودهای متعاقب دلار آمریکا (USD) از پایین ترین سطح دو ماهه اخیر، فشار نزولی بر جفت NZD/USD وارد می کند. داده‌های کلان نرم‌تر دریافتی ایالات متحده نگرانی‌ها را در مورد رکود عمیق‌تر اقتصاد جهانی افزایش می‌دهد و اشتهای سرمایه‌گذاران را برای دارایی‌های پرریسک‌تر کاهش می‌دهد. این به نوبه خود به نفع گرین بک پناهگاه امن است و بر روی کیوی حساس به ریسک تاثیر می گذارد.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/nzd-usd-remains-depressed-below-06300-mark-amid-modest-usd-strength-202304060743

با این حال، افزایش دلار احتمالاً در بحبوحه پذیرش فزاینده مبنی بر اینکه فدرال رزرو (فدرال رزرو) به پایان چرخه افزایش نرخ خود نزدیک شده است، محدود باقی می ماند. در واقع، بازارها در حال حاضر با احتمال یکسانی برای افزایش 25 واحدی در ثانیه در جلسه سیاست گذاری FOMC در ماه می، قیمت گذاری می کنند و احتمال کاهش نرخ تا پایان سال را می بینند. این شرط ها با گزارش ناامیدکننده ADP ایالات متحده در روز چهارشنبه، که نشان داد کارفرمایان بخش خصوصی در ماه مارس 145 هزار شغل در مقابل 200 هزار شغل پیش بینی شده اضافه کردند، لغو شد.