NZD/USD به 0.6200 افزایش یافت زیرا PPI نرم ایالات متحده شرط‌بندی را برای سیاست خنثی فدرال رزرو پیش می‌برد.

در همین حال، دلار نیوزیلند به شدت به داده های تولید ناخالص داخلی (GDP) سه ماهه اول که در روز پنجشنبه اعلام خواهد شد، واکنش نشان خواهد داد. بر اساس گزارش اولیه، تولید ناخالص داخلی فصلی 0.1 درصد در مقابل انقباض قبلی 0.6 درصد کاهش یافته است. بر اساس سالانه، انتظار می‌رود که داده‌های اقتصادی 2.6 درصد افزایش یابد، بالاتر از انقباض قبلی 2.2 درصدی.

شاخص USD سفر نزولی خود را تا نزدیک به 102.90 افزایش داده است زیرا شرکت‌ها با کاهش قیمت کالاها و خدمات در دروازه‌های کارخانه، راحتی قیمت‌های پایین‌تر بنزین را به مصرف‌کنندگان نهایی واگذار کرده‌اند. PPI تیتر ماهانه در ماه مه 0.3% کاهش یافته است، در حالی که پیش بینی می شد 0.1% کاهش یابد، در حالی که PPI اصلی همانطور که توسط فعالان بازار در همان دوره انتظار می رفت، سرعت خود را در 0.2% حفظ کرده است.


اشتراک گذاری:

  • NZD/USD به شدت به 0.6200 صعود کرده است زیرا شاخص USD مانند خانه ای از کارت سقوط کرده است.
  • ملایمتر PPI ایالات متحده تقاضا برای اوراق قرضه ایالات متحده را تقویت کرده است که بازدهی خزانه داری 10 ساله ایالات متحده را به 3.78% کاهش داده است.
  • انتظار می رود اقتصاد نیوزلند در سه ماهه اول 0.1 درصد انقباض ملایم را نشان دهد.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/nzd-usd-soars-to-06200-as-soft-us-ppi-propels-bets-for-neutral-fed-policy-202306141330

ملایمتر PPI ایالات متحده تقاضا برای اوراق قرضه دولتی ایالات متحده را تقویت کرده است که بازدهی خزانه داری 10 ساله ایالات متحده را به 3.78% کاهش داده است.

تحلیلگران Commerzbank اشاره کردند که پاول فدرال رزرو ممکن است تمام تلاش خود را بکند تا افزایش ماه جولای محتمل به نظر برسد. اما امیدوارم بازار ارز آنقدر احمقانه نباشد که تضاد آشکار بین حرف و عمل را که این امر ایجاد می کند نادیده بگیرد.

جفت ارز NZD/USD با افت شاخص دلار آمریکا (DXY) مانند یک خانه از کارت، یک رالی محکم به مقاومت سطح گرد 0.6200 نشان داده است. دارایی کیوی با کاهش شاخص قیمت تولیدکننده ایالات متحده (PPI) در ماه می به دلیل کاهش قیمت بنزین تقویت شده است.

معاملات آتی S&P500 اکثر سودهای اضافه شده در اروپا را تسلیم کرده است زیرا سرمایه گذاران مشتاقانه منتظر تصمیم نرخ بهره و انتشار نمودار نقطه ای توسط فدرال رزرو (فدرال رزرو) هستند. سهام ایالات متحده در حال حاضر جذابیت خود را از دست می دهد، با این حال، جذابیت گسترده تر آن همچنان قوی است زیرا سرمایه گذاران بسیار مطمئن هستند که یک موضع خنثی توسط جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اتخاذ خواهد شد.