NZD/USD به رشد متوسط ​​روزانه زیر 0.6100 پایبند است، بدون پیگیری

جفت ارز NZD/USD برای دومین روز متوالی در روز سه‌شنبه کشش مثبتی را به دست می‌آورد و لحن پیشنهادی خود را در اوایل جلسه اروپا حفظ می‌کند. با این حال، قیمت‌های نقطه‌ای، باور صعودی ندارند و در زیر رقم دور 0.6100 باقی می‌مانند، که قبل از تعیین موقعیت برای افزایش جهش اخیر از پایین‌ترین سطح YTD در هفته گذشته، کمی احتیاط را تضمین می‌کند.


اشتراک گذاری:

  • NZD/USD برای دومین روز متوالی در بحبوحه ضعیف شدن اندک دلار بالاتر می رود.
  • شرط‌بندی برای توقف قریب‌الوقوع چرخه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو، گرین‌بک را تضعیف می‌کند.
  • حال و هوای محتاطانه بازار مانع از هرگونه سود بیشتر برای کیوی حساس به ریسک می شود.

دلار آمریکا (USD) در میان انتظارات برای توقف قریب‌الوقوع چرخه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو (فدرال رزرو) با یک سوگیری منفی ملایم معامله می‌شود و به نظر می‌رسد که یک عامل کلیدی برای حمایت از جفت ارز NZD/USD است. در واقع، قیمت‌گذاری فعلی بازار نشان‌دهنده احتمال بیشتری است که بانک مرکزی ایالات متحده نرخ‌های بهره را در پایان جلسه سیاست دو روزه در 14 ژوئن بدون تغییر باقی بگذارد. این شرط‌ها با انتشار ناامیدکننده PMI خدمات ISM ایالات متحده در تاریخ 14 ژوئن تأیید شد. دوشنبه که در ماه می به 50.3 کاهش یافت.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/nzd-usd-sticks-to-modest-intraday-gains-below-06100-mark-lacks-follow-through-202306060753

جدای از این، سیگنال صریح بانک مرکزی نیوزلند (RBNZ) مبنی بر اینکه تهاجمی ترین چرخه پیاده روی خود از سال 1999 انجام شده است، ممکن است گاوها را از شرط بندی تهاجمی در اطراف جفت NZD/USD باز دارد. با حرکت رو به جلو، هیچ داده اقتصادی مرتبط با متحرک بازار وجود ندارد که قرار است از سوی ایالات متحده منتشر شود، و این پول را تحت الشعاع بازده اوراق قرضه ایالات متحده قرار می دهد. این، همراه با احساس ریسک گسترده‌تر، می‌تواند به معامله‌گران اجازه دهد تا از فرصت‌های کوتاه‌مدت در اطراف بازار بزرگ استفاده کنند.

سطوح فنی برای تماشا

این در حالی است که چند نفر از مقامات FOMC در هفته گذشته اظهار داشتند و شرط‌های بازار مبنی بر اینکه بانک مرکزی ایالات متحده از افزایش نرخ بهره در هفته آینده صرف‌نظر می‌کند، تأیید شد. در همین حال، این انتظارات منجر به کاهش شدید یک شبه بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده شد و دلار را در حالت تدافعی نگه داشت، که به نوبه خود از جفت ارز NZD/USD حمایت می کند. با این اوصاف، شرایط محتاطانه بازار، ضرر را برای سرمایه امن محدود می‌کند و هر گونه افزایش معنی‌دار را برای کیوی حساس به ریسک محدود می‌کند.