NZD/USD بر روی کت‌های AUD/USD سوار می‌شود، هفته آینده برای CPI ایالات متحده تنظیم می‌شود

در همین حال، با نگاهی به هفته آینده، شاخص قیمت مصرف کننده تورم ایالات متحده منتشر می شود و انتظار می رود که داده ها تورم اصلی ماه ژانویه را در 0.5 درصد ماهانه و تورم اصلی را در 0.3 درصد ماهانه نشان دهند. تحلیلگران بانک ANZ با اشاره به داده‌های خرده‌فروشی و تولید توضیح دادند: «اگر این اعداد به دست آیند، تورم اصلی از 5.7 درصد به 5.4 درصد سالانه و تورم اصلی از 6.6 درصد به 6.2 درصد کاهش می‌یابد. ناشی از.

با این حال، گاوها وارد شدند:

«اطلاعات هفتگی ادعاهای بیکاری ممکن است کاهش یابد، بنابراین یک مطالعه نشان دهنده روند نیست. تحلیلگران بانک ANZ استدلال کردند که تعداد کل مطالبات بیکاری در حال حاضر نیز بسیار کم است.

در روز، دلار آمریکا در حال چرخش بود، در ابتدا عرضه شد و در مورد شاخص DXY ساختار زیر را شکست:

بازار کار آن چیزی نبوده است که فدرال رزرو به آن امیدوار است و مطالبات بیکاری روز پنجشنبه خطرات انقباضی را برای یک سناریوی طولانی تر نشان داد، با توجه به اینکه فقط یک افزایش کوچک در تعداد بیکاری وجود داشت. «در هفته منتهی به 4 فوریه، مطالبات اولیه بیکاری به 196 هزار افزایش یافت، در حالی که مطالبات مستمر نیز افزایش یافت.

NZD/USD در روز پنجشنبه به روشی مشابه با استرالیا معامله شد که مشخصات فنی آن نشان داده شده است اینجا. در آستانه بسته شدن وال استریت، کیوی با 0.3% کاهش در روز در 0.6328 معامله می شود و در جلسه نیویورک در محدوده 0.6389 و 0.6302 سقوط کرده است.

“اگر ما همچنان شاهد قدرت در این داده ها باشیم، برای سیاست گذاران فدرال رزرو بسیار دشوار خواهد بود که سیگنالی جز تشدید بیشتر سیاست های پولی داشته باشند.”


منبع: https://www.fxstreet.com/news/nzd-usd-rides-aud-usds-coattails-gets-set-for-us-cpi-next-week-202302091958


اشتراک گذاری:

  • NZD/USD در جلسه ایالات متحده افزایش یافت و کاهش یافت.
  • همه نگاه ها به داده های هفته آینده ایالات متحده است.

NZD/USD و AUD/USD هر دو با شروع تعمیرات لندن و باز شدن پول نقد وال استریت کاهش یافتند و قیمت را به پایین‌تر از موقعیت‌های خرید جدید معامله‌گران در بازه زمانی بالاتر بالا برد. در مورد کیوی، گاوهایی که به دنبال شکست بالای 0.6370 بودند، بلافاصله تحت گرما قرار گرفتند زیرا قیمت به شدت به سمت 0.6350 سقوط کرد.