NZD/USD با موانع شکننده بالای 0.6240 پیش از سخنرانی فدرال رزرو پاول مواجه است.

در بخش کیوی، داده‌های خوش‌بینانه تراز تجاری مقداری قدرت را در دلار نیوزیلند ایجاد کرد. تراز تجاری ماهانه (بر حسب NZ) مازاد تجاری 427 میلیون دلاری را در مقابل کسری تجاری -1586 میلیون دلاری گزارش کرده است. با این حال، کسری تجاری سالانه به -16.8 میلیون دلار رسیده است که نزدیک به نسخه قبلی باقی مانده است.

جفت ارز NZD/USD فشار فروش بالای 0.6240 را در جلسه توکیو احساس کرده است. دارایی کیوی پیشنهادهای قابل توجهی را به خود جلب کرده است زیرا شاخص دلار آمریکا (DXY) قبل از سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو (فدرال رزرو) به شدت افزایش یافته است.


اشتراک گذاری:

  • NZD/USD سود فروش بالای 0.6240 را حس کرده است، زیرا تمرکز به سخنرانی فدرال رزرو تغییر کرده است.
  • وضعیت کلی بازار همچنان خوشبین است زیرا شانس نکول خزانه داری ایالات متحده به طور چشمگیری کاهش یافته است.
  • انتظار می رود RBNZ در هفته آینده نرخ بهره را تا یک سه ماهه آخر به 5.50 درصد افزایش دهد.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/nzd-usd-faces-fragile-hurdles-above-06240-ahead-of-fed-powells-speech-202305190136

معاملات آتی S&P500 برخی از رشدها را در نشست آسیایی کاهش داده است. وضعیت کلی بازار همچنان خوشبین است زیرا شانس نکول خزانه داری ایالات متحده به طور چشمگیری کاهش یافته است. جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، با به خطر انداختن طرح های مخارج رئیس جمهور، با افزایش سقف استقراض ایالات متحده موافقت کرد.

به گزارش رویترز، دیگر رهبران کنگره آمریکا نسبت به جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، از تمایل وی برای مشارکت در یک توافق دو حزبی برای افزایش سقف استقراض ایالات متحده، نا امیدی نشان داده اند، زیرا ابتکار هزینه کمتر در بودجه، الزامات کاری سخت تری را برای دریافت کنندگان کمک غذایی ایجاد می کند.

شاخص دلار آمریکا پس از حرکت اصلاحی نزدیک به 103.43 بهبود مناسبی را نشان داده است. به نظر می رسد که رشد بیشتر در شاخص USD مطلوب است زیرا سرمایه گذاران به طور قابل توجهی به افزایش سقف بدهی ایالات متحده خوش بین هستند.

در آینده، سرمایه گذاران تصمیمات مربوط به نرخ بهره توسط بانک مرکزی نیوزلند (RBNZ) را تحت نظر خواهند داشت. بر اساس نظرسنجی رویترز، آدریان اور، فرماندار RBNZ، نرخ بهره را تا یک چهارم نهایی در روز چهارشنبه افزایش خواهد داد و سپس به تهاجمی ترین چرخه انقباضی خود از زمان پذیرش نرخ نقدی در سال 1999 پایان خواهد داد. همچنین، RBNZ نرخ نقدی رسمی خود را در 5.50 ثابت نگه می دارد. ٪ (پس از یک چهارم افزایش در 24 مه) تا پایان سال.