NZD/USD با بالاترین قیمت چند هفته‌ای معامله می‌شود، پیش از فدرال رزرو بالاتر از اواسط 0.6100s معامله می‌شود.


اشتراک گذاری:

  • NZD/USD در روز چهارشنبه قیمت های جدیدی را به دست می آورد و به طور پیوسته به بالاترین قیمت چند هفته ای نزدیک می شود.
  • شرط‌بندی برای توقف افزایش نرخ بهره قریب‌الوقوع فدرال‌رزرو بر دلار آمریکا تأثیر می‌گذارد و به حمایت از بانک مرکزی کمک می‌کند.
  • جو محتاطانه بازار می تواند زیان دلار را محدود کند و این جفت ارز را جلوتر از FOMC محدود کند.

وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که سرفصل CPI ایالات متحده در ماه مه به سختی افزایش یافت و نرخ سالانه کاهش یافت و به کندترین سرعت از مارس 2021 رسید. امیدها را برای تشدید سیاست بیشتر توسط فدرال رزرو زنده نگه داشت. در واقع، بازارها با احتمال بیشتری برای افزایش 25 واحدی در ثانیه در نشست FOMC در ماه جولای قیمت گذاری می کنند، که باید نزولی را برای بازده اوراق قرضه ایالات متحده محدود کند و از دلار حمایت کند.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/nzd-usd-flirts-with-multi-week-high-trades-above-mid-06100s-ahead-of-fed-202306140845پس‌زمینه بنیادی مختلط فوق‌الذکر باعث می‌شود قبل از تعیین موقعیت برای تمدید بهبود اخیر از سطح پایین YTD – درست زیر علامت روانی 0.6000 که در ماه می لمس شد، منتظر خریدهای بعدی قوی باشیم.

سطوح فنی برای تماشا

جدای از این، اضطراب و نگرانی های پیش از فدرال رزرو در مورد کندی رشد اقتصاد جهانی، به ویژه در چین، می تواند بیشتر جریان های بهشتی را به سمت گرینبک سوق دهد. این، همراه با سیگنال صریح بانک مرکزی نیوزلند (RBNZ) مبنی بر اینکه با تهاجمی ترین چرخه پیاده روی خود از سال 1999 انجام شده است، ممکن است سود جفت NZD/USD را محدود کند. معامله‌گران همچنین ممکن است از شرط‌بندی جدید خودداری کنند و ترجیح می‌دهند به حاشیه بروند و به سمت ریسک رویداد کلیدی بانک مرکزی حرکت کنند.

دلار آمریکا (USD) در تلاش برای ثبت هر گونه بهبودی معنی‌دار است و به دلیل انتظارات مبنی بر اینکه فدرال رزرو (فدرال رزرو) در پایان نشست دو روزه سیاست‌گذاری اواخر امروز از افزایش نرخ‌های بهره صرفنظر کند، نزدیک به پایین‌ترین سطح خود از 17 مه تا کنون افت کرده است. . این شرط‌ها توسط ارقام ملایم تورم مصرف‌کننده ایالات متحده در روز سه‌شنبه تأیید شد، که همراه با کاهش ملایم بازده اوراق قرضه خزانه‌داری آمریکا، گرین‌بک را تضعیف کرد و به‌عنوان بادی برای جفت ارز NZD/USD عمل کرد.

جفت ارز NZD/USD در نیمه اول جلسه اروپا بر روی صعود مداوم خود در روز ادامه می‌یابد و در حال حاضر در منطقه 0.6165-0.6170 معامله می‌شود، درست کمتر از بالاترین سطح سه هفته‌ای که روز قبل لمس کرده بود.