Mullen Automotive پس از تضمین قرارداد I-GO Urban Delivery EV افزایش می یابد

چرا مولن در روز دوشنبه اوج گرفت؟ این شرکت یک شراکت دیگر را برای شروع هفته اعلام کرد. این توافق باعث می شود که Mullen حقوق فروش و توزیع انحصاری مدل های خودروهای برقی شهری I-GO را به دست آورد. این خودروهای برقی از قبل برنامه ریزی شده است تا در اتحادیه اروپا توزیع شوند و اولین خودروها در ماه دسامبر به خیابان های آلمان وارد شوند. مشتری اصلی مولن شرکت های تحویل مایل آخر در بازارهای مختلف اروپایی است. لازم به ذکر است که خودروهای الکتریکی I-GO یک وسیله نقلیه اختصاصی نیستند و یک سازنده شخص ثالث احتمالاً در چین وجود دارد. هزینه اولیه خودروهای برقی شهری 11999 یورو قبل از مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/muln-stock-forecast-mullen-automotive-surges-after-securing-i-go-urban-delivery-ev-deal-202210251135مشارکت I-GO سومین مشارکت بزرگ امسال برای مولن پس از خرید هر دو است بولینگر موتورز و راه حل های آخرین مایل الکتریکی (ELMSQ). همچنین شراکتی را برای وانت بار الکتریکی کلاس 1 و 2 با DelPack Logistics تضمین کرد. با در نظر گرفتن همه اینها، به راحتی می توان فهمید که چرا علاقه سرمایه گذاران دوباره افزایش می یابد. این سهام اکنون بیش از 105 درصد در هفته گذشته افزایش یافته است زیرا تلاش می کند سطح قیمت 1 دلار را دوباره به دست آورد تا در بورس نزدک باقی بماند.

  • نزدک: MULN در جلسه معاملاتی روز دوشنبه 32.9 درصد افزایش یافت.
  • Mullen حقوق توزیع انحصاری خودروهای الکتریکی I-GO را تضمین می کند.
  • این سومین معامله مهمی است که مولن اخیراً تضمین کرده است و قیمت سهام آن در حال افزایش است.

نمودار 5 دقیقه ای MULN 22/10/24

خودرو مولن (MULN) هفته را با یک اعلامیه مهم دیگر آغاز کرد و سهام افزایش یافت و حرکت خود را نسبت به هفته گذشته حفظ کرد. روز دوشنبه، سهام MULN 32.9 درصد افزایش یافت و جلسه معاملاتی را با قیمت 0.50 دلار به پایان رساند. هر سه میانگین اصلی افزایش یافتند و سودهای روز جمعه را افزایش دادند، زیرا بازار در اواخر این هفته برای درآمدهای فناوری بزرگ آماده می شود. در مجموع، داوجونز 1.3 درصد، S&P 500 1.2 درصد رشد کرد و نزدک 0.9 درصد در طول جلسه افزایش یافت. اکنون سهام در حال گسترش این دوره هستند و 28 درصد افزایش یافته و با قیمت 0.6417 دلار معامله می شوند.

قیمت سهام مولن خودرو