JNJ پس از شکست Q1 از مقاومت فراتر رفت و 180 دلار را هدف قرار داد

جانسون اند جانسون همچنین محدوده قبلی خود را برای سود تعدیل شده 10.45 تا 10.65 دلار به ازای هر سهم به 10.60 تا 10.70 دلار برای هر سهم افزایش داد. این بسیار بالاتر از پیش بینی وال استریت برای 10.51 دلار است.

نمودار هفتگی زیر نشان می دهد که سهام JNJ در چند هفته گذشته در نقطه مقاومت 166 دلاری دست و پنجه نرم کرده است. این سطح درست زیر میانگین متحرک 30 هفته ای است. با این حال، سهام JNJ در پیش‌بازار به نزدیک به 169 دلار رسیده است، حتی بالاتر از میانگین متحرک 30 هفته‌ای که نشانه‌ای از پایان روند نزولی آن در سال گذشته است. انتظار داشته باشید که گاوها 180 دلار را هدف قرار دهند. این سطح قیمت جایی است که سهام JNJ در دسامبر با مقاومت مواجه شد. شاخص میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) نیز در نمودار هفتگی عبور کرده است، که نسبت به یک متقاطع نمودار روزانه بسیار صعودی تر از یک سیگنال است.

علی‌رغم داده‌های ضعیف هزینه‌های خرده‌فروشی ایالات متحده در هفته گذشته، مجموعه دارویی، دستگاه‌های پزشکی و کالاهای مصرفی جانسون و جانسون با افزایش درآمد ۵.۶ درصدی نسبت به سال قبل، تقاضای زیادی داشت. بیشتر این رشد در داخل بود و ایالات متحده شاهد افزایش فروش 9.7 درصدی در سال گذشته بود. عملیات خارجی آن سالانه فقط 1.8 درصد رشد داشته است.

نمودار هفتگی JNJ


منبع: https://www.fxstreet.com/news/johnson-johnson-earnings-jnj-breaks-above-resistance-following-q1-beat-targets-180-202304181131


اشتراک گذاری:

  • جانسون و جانسون اجماع سه ماهه اول در مورد درآمد و درآمد را شکست داد.
  • JNJ با افزایش 2 درصدی اخبار، از نقطه مقاومت 166 دلاری عبور کرد.
  • درآمد فروش نسبت به سال قبل 5.6 درصد افزایش یافته است.
  • جانسون و جانسون راهنمایی های تمام سال را افزایش می دهد.

این شرکت هیچ اطلاعات جدیدی در رابطه با تصمیم دو هفته پیش خود مبنی بر تجدید فرآیند ورشکستگی برای شرکت تابعه TMT خود که دارای کسب و کار پودر بچه مبتنی بر تالک است که به دلیل ادعاهایی مبنی بر ایجاد سرطان مورد بررسی قرار گرفت، گزارش نکرد. این شرکت در 4 آوریل اعلام کرد که مایل است تمام ادعاهای 8.9 میلیارد دلاری را که طی 25 سال پرداخت شده است، حل و فصل کند.

پیش بینی سهام جانسون و جانسون

خواکین دواتو، رئیس و مدیر عامل شرکت، گفت: نتایج سه ماهه اول ما عملکرد قوی را در هر سه بخش کسب و کار ما نشان می دهد و نشان دهنده تعهد همکاران جانسون و جانسون در سراسر جهان است. “با این شتاب، من مشتاقانه منتظر باقی مانده سال هستم، سالی مملو از کاتالیزورهای هیجان انگیز که هم ارزش کوتاه مدت و هم بلندمدت برای بیماران و همه سهامداران ما ایجاد می کند.”

جانسون و جانسون (JNJ) سهام در پیش‌بازار سه‌شنبه 2 درصد افزایش یافت، پس از آنکه مجموعه خدمات بهداشتی و کالاهای مصرفی، سود هر سهم (EPS) را در سه ماهه اول 2.68 دلار گزارش کرد که 18 سنت بالاتر از پیش‌بینی تحلیلگران وال استریت بود. درآمد 24.7 میلیارد دلاری نیز 1.1 میلیارد دلار بالاتر از توافق بود. سهام JNJ از مرز مقاومتی 166 دلاری خود عبور کرد.

اخبار سهام جانسون و جانسون: راهنمای 2023 مطرح شد

علاوه بر این، به نظر نمی رسد که مدیریت مانند بسیاری از شرکت های دیگر، ابرهای طوفانی را در افق ببیند. راهنمای درآمد کل سال 2023 به محدوده 97.9 تا 98.9 میلیارد دلار افزایش یافت. این دامنه دقیقاً 1 میلیارد دلار در بالا و پایین از راهنمایی های قبلی افزایش یافته است. این محدوده بالاتر از توافق وال استریت 97.65 میلیارد دلار است.