GME پس از رشد 8 درصدی روز پنجشنبه عقب نشینی کرد


  • سهام GameStop در روز جمعه در کنار بازار گسترده ارزش خود را از دست داده است.
  • کاهش قیمت تسلا در ایالات متحده به قیمت سهام آن لطمه زده است.
  • سهام Bed Bath & Beyond بیش از 5 درصد از دست داده است.
  • نتایج سود بانکی در پیش‌بازار قوی بود، اما جی‌پی مورگان همچنان انتظار رکود دارد.

GameStop (GME) سهام پس از افزایش بیش از 8 درصدی در روز پنجشنبه، 0.6% در صبح جمعه بازگشت. همزمان با اینکه هر سه شاخص اصلی ایالات متحده پس از درآمدهای بانکی که چشم انداز بدبینانه ای را در کل سال ارائه می دهند، در قرمز قرار دارند، NASDAQ 0.3٪ پایین تر معامله می شود. سهام GME در روز جمعه با کاهش به 19.88 دلار باز شد، اما در زمان نگارش این مقاله به طور پیوسته به 20.50 دلار افزایش یافت.

اخبار سهام GameStop: بانک‌ها نتایج خوب اما چشم‌اندازی دلخراش ارائه می‌دهند

دو خبر جداگانه جلسه جمعه را با کمی بدبینی در قهوه آغاز کرده اند. اولین، تسلا (TSLA) قیمت تعدادی از مدل‌های خود را کاهش می‌دهد، که معمولاً تنها زمانی اتفاق می‌افتد که یک شرکت نگران تداوم تقاضا باشد. علیرغم اینکه بسیاری از مفسران می گویند کاهش قیمت صرفاً برای برآورده کردن الزامات بازپرداخت مالیات فدرال ضروری است، این سیاست منعکس کننده کاهش قیمت تسلا در چین در سال گذشته است که به منظور مقابله با کاهش فروش راه اندازی شد.

دوم، نیم دوجین بانک بزرگ همگی نتایج درآمد سه ماهه پایانی تقویم سال 2022 را قبل از باز شدن بازار در روز جمعه گزارش کردند. در حالی که اکثر بانک ها از برآوردهای اجماع خود از وال استریت فراتر رفتند، جی پی مورگان چشم انداز تمام سال را ارائه داد که نشان داد دیدگاه نزولی جیمی دیمون، مدیرعامل، علیرغم عملکرد موفقیت آمیز سه ماهه چهارم، همچنان بر بانک تاثیر دارد. بانک های آمریکا و بانک نیویورک ملون نیز هنگام پیش بینی پیش بینی های کل سال کمی محتاط به نظر می رسیدند. به نظر می رسد که درآمد بهره در بسیاری از بانک ها افزایش یافته است، اما کارمزدهای بانکداری سرمایه گذاری و مدیریت دارایی در حال کاهش است.

سپس وجود دارد Bed Bath & Beyond’s (BBBY) رالی 4 روزه 300% (دقیقا 300٪ در واقع!) که به نظر می رسد قرار است روز جمعه به دوره خود پایان دهد. سهام BBBY در زمان نگارش مقاله بیش از 6 درصد کاهش یافته است. سهام خرده فروش کالاهای خانگی در هفته گذشته منفجر شد، حتی اگر صحبت از ورشکستگی بیشتر شود. به‌عنوان یک سهام میم، GME پایین‌تر از BBBY پیروی می‌کند.

به طور کلی، به نظر می رسد چشم انداز GameStop در آغاز سال 2023 صعودی باشد. در 90 روز گذشته میانگین تخمین تحلیلگران برای درآمد تمام سال در GameStop 7 درصد افزایش یافته است، که همیشه نشانه خوبی است. مال آدام آرون AMC Entertainment (AMC) همچنین خود را در روز جمعه در حال تاسیس یافت، بنابراین یک بار دیگر سهام میم به صورت یکسان معامله می شود.

پیش بینی سهام GameStop

سطوح اصلی برای تماشای سهام GME در حال حاضر 20 و 22 دلار است. بسته شدن به زیر 20 دلار در روز جمعه باید منجر به دیدگاه نزولی معامله گران شود. در همین حال، بسته شدن بالای 22 دلار احتمالاً به گاوها دلیلی برای بازگشت به بازار می‌دهد. سپس هدف قیمت به منطقه عرضه بین 26.80 دلار و 28.70 دلار تغییر خواهد کرد که تا حد زیادی سهام GME را از سپتامبر 2022 تا اوایل دسامبر ثابت نگه داشت. وقفه بالاتر از این منطقه به گاو نر اجازه می دهد تا یک بار دیگر محدوده هالووین 31 اکتبر 35 دلار را آزمایش کند. در حال حاضر پشتیبانی کوتاه مدت 16 دلار است.

نمودار روزانه GME


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gamestop-stock-news-and-forecast-gme-backtracks-after-thursdays-8-gain-202301131651