GBP/USD قصد دارد تا تجارت را به بالای 1.1500 تغییر دهد، زیرا روحیه بازار افزایش می یابد، سیاست های فدرال رزرو/BOE


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gbp-usd-aims-to-shift-business-above-11500-as-market-mood-soars-fed-boe-policy-buzz-202211010526معاملات آتی S&P500 پس از دوشنبه نزولی تا حد زیادی بهبود یافته است. بازدهی 10 ساله خزانه داری ایالات متحده به 4.02 درصد کاهش یافته است. در همین حال، شاخص دلار آمریکا (DXY) به دنبال افزایش زیان خود به زیر سطح پایین روزانه در 111.28 است.

رهبری بدیع بریتانیا برای مهار بحران بدهی خون و عرق می گذارد. در مقاله‌ای که توسط فایننشال تایمز در روز دوشنبه نوشته شد، آگاهان خزانه‌داری گفتند که ریشی سوناک، نخست‌وزیر بریتانیا و جرمی هانت، صدراعظم بریتانیا توافق کرده‌اند که «از کسانی که پهن‌ترین شانه‌ها را دارند خواسته شود تا بیشترین بار را تحمل کنند» و مالیات‌های همه افزایش خواهد یافت.

آنها همچنین افزودند که دولت معتقد است که حفره مالی در اقتصاد که توسط پول هلیکوپتر تزریق شده به اقتصاد برای مبارزه با کووید-19 و حمایت از خانوارها در برابر قبوض انرژی انجام می شود، باید پر شود. و کاهش هزینه ها به ندرت نمی تواند حفره مالی را برطرف کند.

با افزایش احتمال افزایش 75 واحدی نرخ بهره توسط بانک انگلستان (BOE) گاوهای پوند در حال آماده شدن هستند. به منظور مهار تورم دو رقمی، اندرو بیلی، فرماندار BOE هیچ گزینه دیگری جز تشدید سیاست با افزایش بیشتر نرخ بهره ندارد. وسعت نرخ 75 bps بزرگترین در چرخه افزایش نرخ فعلی خواهد بود.

در جبهه ایالات متحده، انتظار می رود فدرال رزرو برای چهارمین بار به افزایش نرخ بهره 75 واحدی در ثانیه ادامه دهد و نرخ بهره را به 3.75-4 درصد برساند که یک گام فراتر در دستیابی به دستور کار ثبات قیمت است. در روز سه‌شنبه، تمرکز سرمایه‌گذاران بر روی داده‌های PMI تولید ISM باقی می‌ماند که در مقایسه با انتشار قبلی 50.9 کمتر از 50.0 مشاهده می‌شود.

جفت GBP/USD پس از بازگشت محض از 1.1460 در اوایل جلسه اروپا، قصد دارد تا بهبود خود را به بالای مانع فوری 1.1517 گسترش دهد. کابل زیربنا شده است زیرا انگیزه ریسک به طور محکم برگشته است. از آنجایی که عدم اطمینان پیش از سیاست فدرال رزرو (فدرال رزرو) در حال محو شدن است، سرمایه گذاران وجوه خود را در دارایی های حساس به ریسک پارک می کنند.

  • GBP/USD بیشتر از سطح 1.1517 صعودی است زیرا حال و هوای بازار شاد شده است.
  • DXY علیرغم افزایش شرط‌بندی‌های فدرال‌رزرو، پایین‌ترین قیمت روز را در 111.28 افزایش داد.
  • تلاش جمعی از سیاست های پولی و مالی سختگیرانه بر رشد قیمت در بریتانیا تاثیر خواهد گذاشت.