FRC بار دیگر شکست خورد، سهام در روز پنجشنبه 29 درصد از دست داد

نمودار روزانه FRC


منبع: https://www.fxstreet.com/news/first-republic-stock-news-frc-flails-once-again-shares-lose-29-in-thursday-premarket-202303161337


اشتراک گذاری:

  • سهام First Republic در روز پنجشنبه نزدیک به 30 درصد از دست داد.
  • Fitch و S&P رتبه بندی را در FRC کاهش دادند.
  • نگرانی ها در مورد خروج سپرده گذاران ادامه دارد.
  • مدیریت در حال بحث در مورد فروش استراتژیک است.

وضعیت با Credit Suisse (CS) همچنین به احساسات صنعت بانکداری کمکی نکرده است، زیرا این بانک بهترین موقعیت را دارد تا بحران بانکی ایالات متحده را بین المللی کند. با این حال، 50 میلیارد فرانک سوئیس که توسط بانک مرکزی سوئیس در روز پنجشنبه ارائه شد، به سهام سوئیس این بانک کمک کرد تا در جلسه اروپا 20 درصد رشد کنند.

پیش بینی سهام بانک اول جمهوری

در آخر هفته، مدیریت First Republic گزارش داد که هم با فدرال رزرو و هم با فدرال رزرو معامله کرده است JPMorgan (JPM) که وضعیت نقدینگی خود را به 70 میلیارد دلار رسانده بود. این عناوین و سایر عناوین باعث شد که سهام FRC در روز سه‌شنبه تا نزدیک به 51 دلار معامله شود، اما به نظر می‌رسد احساسات منفی در حال حاضر سرسخت است.

به منظور جلوگیری از منفی بودن وضعیت آن، گزارش هایی منتشر شده است که مدیریت در First Republic در حال ارزیابی یک فروش استراتژیک احتمالی است. بلومبرگ همچنین گزارش می دهد که این بانک به دنبال راه های دیگری برای افزایش نقدینگی است.

First Republic ابتدا باید به بالای سطح 361.8 درصد فیبوناچی در 33.68 دلار برگردد تا شانسی برای بیرون کشیدن از این کل داشته باشد. در بالا، گاوها باید با قدرت فشار بیاورند تا به فیبوناچی 261.8% در 65.19 دلار برسند. در سطح کنونی هیچ حمایت مهمی وجود ندارد.

این ممکن است برای ناظران عجیب به نظر برسد، زیرا فدرال رزرو ایالات متحده یک تسهیلات وام برای خرید اوراق قرضه با سررسید بلند مدت از بانک های آسیب دیده با نرخ برابری تشکیل داده است. این امر می‌تواند خلاص شدن از شر برخی از اوراق قرضه زیر آبی را که به دلیل نرخ‌های بهره بالاتر فدرال رزرو ارزش خود را از دست داده‌اند، راحت‌تر کند، بدون اینکه ضرر بزرگی مانند بانک سیلیکون ولی هفته گذشته متحمل شود. علاوه بر این، شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) و خزانه داری ایالات متحده گفته اند که از سپرده گذاران بیمه نشده مانند آنچه که با آنها بود محافظت می شود. SVB Financial (SIVB) و بانک امضا (SBNY) در این آخر هفته گذشته

البته ارتباطات دولت ایالات متحده توسط همه دنبال نمی شود و گاهی اوقات اداره های بانکی ذهن خود را دارند. روز چهارشنبه، هم Fitch و هم S&P رتبه اعتباری First Republic Bank را کاهش دادند. فیچ بانک را در رتبه بندی منفی قرار داد، در حالی که S&P اوراق قرضه خود را در وضعیت ناخواسته برچسب گذاری کرد. S&P گفت که این به دلیل خطر خروج بیشتر سپرده گذاران است.

نمودار روزانه سهام FRC

بانک اول جمهوری (FRC) سهام بار دیگر در حال شکست است. سهام بانک سانفرانسیسکو پس از از دست دادن بیش از 21 درصدی در روز چهارشنبه، 29 درصد در پیش بازار روز پنجشنبه کاهش یافت. پس از آن که بانکدار معروف به مشتریان با ارزش خالص خود اعلام کرد که برای یک پیشنهاد خرید آماده است، بازار نگران است. از زمان سقوط بانک سیلیکون ولی در جمعه گذشته، سهام بیش از 80 درصد سقوط کرده است. مانند Silicon Valley، First Republic نیز درصد زیادی از سپرده گذاران بدون بیمه را دارد. بر خلاف سیلیکون ولی، First Republic زیان بسیار کمتری را در سبد اوراق قرضه خود نسبت به موقعیت سهامداران خود متحمل شده است.

اخبار سهام بانک اول جمهوری