AUDUSD نزدیک به 0.6630 سقوط کرد زیرا مشکلات کووید در چین با خوش بینی ناشی از تورم ایالات متحده درگیر شد

در میان این بازی‌ها، سهام آسیایی افزایش می‌یابد، اما S&P 500 Futures برای رسیدن به جهت‌های واضح در حدود بالاترین سطح دو ماهه تلاش می‌کند.

با توجه به روابط تجاری نزدیک استرالیا با چین، آخرین افزایش تعداد کووید در این کشور اژدها، گاوهای AUDUSD را به چالش می کشد. شایان ذکر است که پکن بزرگترین جهش روزانه در موارد کووید را در بیش از یک سال گزارش می دهد زیرا سرزمین اصلی شاهد افزایش تعداد روزانه ویروس کرونا از 10000 برای اولین بار در هفت ماه گذشته است.

از سوی دیگر، خوش بینی در بازارهای سهام آسیا-اقیانوسیه، با ردیابی نزدیک شدن قوی وال استریت، فروشندگان جفت فشارسنج ریسک را به چالش می کشد. با این حال، تعطیلات بانکی در ایالات متحده و کانادا به بازدهی ضعیف خزانه داری ایالات متحده می پیوندد تا حرکت این جفت ارز را به چالش بکشد.

با حرکت به جلو، یک تقویم سبک و ترس های ناشی از چین ممکن است معامله گران AUDUSD را قبل از اولین قرائت شاخص احساسات مصرف کننده میشیگان ایالات متحده (CSI) برای ماه نوامبر که انتظار می رود 59.5 در مقابل 59.9 قبلی باشد، به چالش بکشد. با این حال، خریداران به احتمال زیاد کنترل را حفظ خواهند کرد، مگر اینکه داده های امروزی نتیجه بسیار بالایی را چاپ کنند.

تحلیل تکنیکال


منبع: https://www.fxstreet.com/news/audusd-grinds-near-06630-as-chinas-covid-woes-jostle-with-us-inflation-led-optimism-202211110420

لازم به ذکر است که پایین‌ترین سطح هشت ماهه شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) آمریکا باعث تقویت آسان نرخ بهره توسط فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) در روز قبل شد و بیشترین افزایش قیمت را در 11 سال اخیر به این جفت ارز وارد کرد.

AUDUSD ضررهای روزانه را در حدود 0.6630، بالاترین سطح از اواخر سپتامبر، تثبیت می کند، زیرا خوش بینی محتاطانه بازار در تضاد با عناوین ریسک منفی چین در اوایل جمعه است. گفتنی است، جفت استرالیایی بیشترین رشد را از اکتبر 2011 در روز قبل از آن داشته است، قبل از اینکه گاوها در میان فقدان داده ها/رویدادهای اصلی در طول حرکت های شروع روز نفس بکشند.

  • AUDUSD پیشنهادات را برای کاهش ضررهای روزانه در حدود بالاترین حد هفت هفته اخیر انتخاب می کند.
  • چین بیشترین جهش روزانه مبتلایان به ویروس کرونا را از آوریل گزارش کرده است.
  • دلار آمریکا در بحبوحه بازدهی ضعیف، آسیب‌های ناشی از CPI آمریکا را لیس می‌زند.
  • کاهش شرط‌های جنگ‌طلب، خرس‌های دلار را نسبت به داده‌های CSI میشیگان ایالات متحده امیدوار نگه می‌دارد.
AUDUSD در رادار گاو نر باقی می ماند مگر اینکه به زیر خط تلاقی پشتیبانی 0.6500 برگردد، که شامل خط مقاومت قبلی از آگوست و 50-DMA است.