AUD/USD سودهای قبلی را کاهش داده و به زیر 0.6300 عقب نشینی می کند

دلار استرالیا در معاملات صبحگاهی آمریکا بازدهی را به همراه داشت. تلاش صعودی که در طول معاملات اروپا نشان داده شد نتوانست از ناحیه مقاومت 0.6340 عبور کند و این جفت در زمان نوشتن به زیر سطح 0.6300 عقب نشینی کرده است.

استرالیا با افزایش ارزش دلار آمریکا قدرت خود را از دست می دهد

احساس ریسک مثبت که در معاملات اروپا و اوایل معاملات ایالات متحده مشاهده شد، با شاخص های سهام اروپا و ایالات متحده در سبز، نتوانست دلار AUD را بالاتر از محدوده های اخیر افزایش دهد. با بالا رفتن ارزش دلار آمریکا، این جفت به طور خطرناکی نزدیک به پایین ترین سطح 2 و 1/2 ساله 0.6170 باقی می ماند.

با فروکش کردن گرد و غبار ناشی از U-Turn بریتانیا بر روی طرح کوچک بودجه آن، به نظر می رسد سرمایه گذاران تمرکز خود را به چرخه انقباض فدرال رزرو ایالات متحده تغییر داده اند.

  • AUD/USD زمین خود را از دست داده و به زیر 0.6300 عقب نشینی می کند.
  • امیدهای فدرال رزرو باعث افزایش تقاضا برای دلار شده است.
  • دقایق RBA روی AUD سنگینی می کند.
بازار با احتمال 100 درصدی نرخ 75 واحد پایه دیگر در ماه نوامبر قیمت گذاری می کند، که تقویت دلار آمریکا به ضرر دلار استرالیا است، که در سال جاری نزدیک به 15 درصد در برابر دلار آمریکا کاهش یافته است.

از سوی دیگر، صورتجلسات آخرین جلسه سیاست پولی RBA به شدت تغییر کرده است، زیرا اعضای کمیته ظاهرا تصمیم گرفتند تا اندازه افزایش نرخ را کاهش دهند و منتظر بمانند تا تأثیر انقباض پولی بر مخارج خانوارها را ببینند.

سطوح فنی برای تماشا


منبع: https://www.fxstreet.com/news/aud-usd-trims-previous-gains-and-retreats-below-06300-202210181551

رشد اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده، با بازگشت معیار 10 ساله به بالای 4 درصد، تقویت جدیدی برای دلار آمریکا ایجاد کرد که در برابر سبدی از ارزها در پایین ترین حد یک هفته اخیر معامله می شد.

امیدهای فدرال رزرو باعث تقویت دلار آمریکا شده است