AUD/USD به نزدیک 0.6680 تصحیح می شود زیرا سرمایه گذاران منتظر دقیقه FOMC و استخدام ایالات متحده هستند.

شایان ذکر است که استرالیا شریک تجاری پیشرو چین است و کاهش خدمات چینی می تواند دلار استرالیا را تحت تاثیر قرار دهد.

AUD/USD یک حرکت اصلاحی را به نزدیکی 0.6680 در جلسه آسیایی ثبت کرده است. دارایی استرالیا با فشار فروش مواجه شده است زیرا سرمایه گذاران قبل از انتشار صورتجلسه کمیته بازار باز فدرال (FOMC) و داده های بازار کار ایالات متحده محتاط شده اند.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/aud-usd-corrects-to-near-06680-as-investors-await-fomc-minutes-and-us-employment-202307050507


اشتراک گذاری:

  • AUD/USD به نزدیکی 0.6680 کاهش یافته است زیرا تمرکز روی بازار کار ایالات متحده و دقایق FOMC متمرکز شده است.
  • Caixin Services PMI به شدت از نسخه قبلی 57.1 به 53.9 کاهش یافته است.
  • سرمایه گذاران امیدوارند که دقایق FOMC بتواند نشانه های مطمئنی از افزایش دو بار نرخ بهره توسط فدرال رزرو تا پایان سال ارائه دهد.

به غیر از دقایق FOMC، سرمایه گذاران به شدت بر روی داده های تغییر شغل پردازش خودکار داده های ایالات متحده (ADP) (ژوئن) تمرکز خواهند کرد. انتظار می‌رود گزارش ADP کاهشی را در تغییر استخدام به 180 هزار در ژوئن در مقایسه با نسخه قبلی 278 هزار نشان دهد.

شاخص دلار آمریکا (DXY) به راحتی بالاتر از مقاومت مهم 103.00 متعادل می شود، زیرا سرمایه گذاران امیدوارند که دقایق FOMC بتواند نشانه های مطمئنی را ارائه دهد که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو (فدرال رزرو) نرخ بهره را دو بار تا پایان سال افزایش خواهد داد.

معاملات آتی S&P500 زیان نهایی را نشان می دهد زیرا جلسه هفتگی به دلیل تعطیلات روز سه شنبه به دلیل روز استقلال کوتاه شده است. پیش‌بینی می‌شود روز چهارشنبه یک اقدام نوسانی در بازارهای ایالات متحده رخ دهد زیرا سرمایه‌گذاران موقعیت‌های خود را تکمیل می‌کنند.

در همین حال، دلار استرالیا به دلیل داده های ضعیف PMI خدمات Caixin فشار فروش را احساس کرده است. داده های اقتصادی نسبت به انتشار قبلی 57.1 به شدت به 53.9 کاهش یافته است. به نظر می رسد که اقتصاد چین با وجود اقدامات معنادار دولت چین و بانک خلق چین (PBoC) در حال بهبودی است.

برخلاف آن، بازار پول تنها یک افزایش بیشتر نرخ بهره را پیش بینی می کند زیرا چشم انداز اقتصادی ایالات متحده نشانه های امیدوارکننده ای را ارائه نمی دهد.