AUD/USD از 0.6700 بالاتر می رود، زیرا RBA Minutes، داده های چین/آمریکا محو می شود.

در جای دیگر، پس از مشاهده چاپ های خوش بینانه از شاخص تولید NY Empire State و شاخص بازار مسکن انجمن ملی سازندگان خانه ایالات متحده (NAHB) در روز دوشنبه، شروع مسکن در ایالات متحده و مجوزهای ساختمانی در روز سه شنبه با چاپ های ضعیف برای ماه مارس، حال و هوای خود را به هم زد. گفته می شود، شروع مسکن به 1.42 میلیون در مقابل 1.432 میلیون پیش بینی بازار قبل و 1.40 میلیون کاهش یافت، در حالی که مجوزهای ساختمانی از 1.55 میلیون قرائت قبلی و برآورد تحلیلگران از 2.2 میلیون به 1.413 میلیون کاهش یافت.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/aud-usd-grinds-higher-past-06700-as-rba-minutes-china-us-data-inspired-run-up-fades-202304182202

با این اوصاف، RBA Minutes کمی تندخو به نظر می رسد زیرا می گوید که هیئت مدیره در جلسه آوریل قبل از تصمیم به توقف، افزایش نرخ بهره را در نظر گرفته است.

باید توجه داشت که مذاکرات جنگ‌طلبانه فدرال رزرو نمی‌تواند دلار آمریکا اخیرا را نجات دهد، همانطور که جیمز بولارد، رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس در مصاحبه با رویترز گفت: «نرخ‌های بهره در غیاب پیشرفت واضح باید به افزایش خود ادامه دهند. روی تورم.» روز دوشنبه، توماس بارکین، رئیس فدرال رزرو ریچموند، گفت که او می خواهد شواهد بیشتری از بازگشت تورم به هدف داشته باشد.

AUD/USD از 21-DMA در کانال روند رو به رشد شش هفته ای بازگشت، که نشان دهنده بهبود تدریجی قیمت های استرالیا است.


اشتراک گذاری:

  • الاکلنگ AUD/USD پس از ثبت روند نزولی دو روزه در روز قبل، در یک محدوده متلاطم قرار دارد.
  • RBA Minutes کمی جنگ طلبانه، داده های ضعیف ایالات متحده و آمار قوی تر چین به خریداران استرالیایی اجازه بازگشت داد.
  • کاتالیزورهای ریسک در میان یک تقویم سبک در خانه به دنبال مسیرهای فوری هستند.

با حرکت به جلو، یک تقویم سبک در منطقه آسیا و اقیانوسیه می تواند حرکات فوری را محدود کند، که به نوبه خود کاتالیزورهای ریسک را به عنوان عوامل کلیدی برای مشاهده جهت های روشن برجسته می کند.

تحلیل تکنیکال

از سوی دیگر، تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول چین 2.2 درصد در مقایسه با 2.2 درصد پیش بینی شده و 0.0 درصد قبل رشد می کند. علاوه بر این، رشد خرده‌فروشی در ماه مارس 10.9% نسبت به 7.4% مورد انتظار و 3.5% قبل از آن جهش کرد، در حالی که تولید صنعتی کمتر از 4.0% ارقام رشد مورد انتظار کاهش یافت و به 3.9% در مقابل 2.4% قرائت قبلی کاهش یافت. علاوه بر این، صندوق بین‌المللی پول (IMF) در آخرین گزارش خود در روز سه‌شنبه اعلام کرد، چین در پنج سال آینده بیشترین سهم را در رشد جهانی خواهد داشت و بر اساس گزارش بلومبرگ، سهم این کشور دو برابر آمریکا خواهد بود.

AUD/USD تلاش می کند تا اولین افزایش روزانه در سه هفته اخیر را تشویق کند، زیرا قیمت در اوایل صبح چهارشنبه در آسیا در حدود 0.6725-20 دریبل می شود. در انجام این کار، جفت استرالیایی به دنبال سرنخ‌های تازه‌ای برای دفاع از عملکرد خوش‌بینانه روز قبل است که عمدتاً توسط صورتجلسات سیاست پولی بانک مرکزی استرالیا (RBA)، کاهش داده‌های چین و آمار ضعیف بازار مسکن ایالات متحده رهبری می‌شود.

در میان این نمایشنامه ها، بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده عقب نشینی می کند در حالی که وال استریت بسته می شود.