AUD/USD از بالاترین سطح هفتگی در حدود 0.6780 ثانیه کاهش می یابد، با خلق و خوی مختلط

با این وجود، این احساسات شکننده است، زیرا موارد کووید-19 چین آستانه 30000 را شکست. به گفته بلومبرگ، «تقریباً هر منطقه شاهد قرنطینه های هدفمند است» و از ساکنان خواسته شده است تا پکن را ترک نکنند مگر در موارد ضروری. با این حال، معامله‌گران به سمت امنیت حرکت کردند، با جریان‌هایی که از ارزهای بتا بالا مانند AUD خارج می‌شوند و به سمت وضعیت امن دلار حرکت می‌کنند.

چه چیزی را تماشا کنیم

  • دلار استرالیا به دلیل احساسات متفاوت در حالت تدافعی قرار دارد.
  • فدرال رزرو: ریسک های رشد ایالات متحده به سمت نزول منحرف شده و رشد دلار را محدود می کند.
  • هفته آینده: سخنرانی های مقامات RBA و فدرال رزرو به AUD/USD جهت می دهد.

مقامات فدرال رزرو با بررسی صورتجلسات اظهار داشتند که ریسک های رشد در ایالات متحده به سمت نزول منحرف شده است. بنابراین، PMI روز پنجشنبه ایالات متحده S&P Global برای ماه اکتبر، نشانه هایی مبنی بر کند شدن اقتصاد ایالات متحده به دلیل ورود شاخص ها به قلمرو انقباضی، یک باد عقبی برای دلار استرالیا، با AUD/USD به بالاترین حد هفتگی 0.6780 نشان داد.

پیش از تقویم اقتصادی، دفتر اسناد رسمی استرالیا برای هفته آینده شامل سخنرانی های فیلیپ لو، رئیس بانک مرکزی استرالیا (RBA) و فرماندار کرنز خواهد بود. از نظر داده‌ها، مجوزهای ساختمانی، PMIهای تولیدی و خرده‌فروشی می‌توانند جهت اقتصاد استرالیا را تغییر دهند.

ارزش سهام اروپا و آمریکا در نوسان است. فقدان یک کاتالیزور بنیادی در اطراف جفت AUD/USD باعث می شود معامله گران آخرین صورتجلسه فدرال رزرو را هضم کنند. قضاوت سیاستگذاران مبنی بر اینکه «کاهش سرعت افزایش احتمالاً به زودی مناسب خواهد بود» باعث افزایش دارایی‌های ریسک‌پذیر شد که تا روز قبل از شکرگزاری ایالات متحده ادامه داشت. همانطور که شاخص دلار آمریکا (DXY) با افزایش 0.57 درصدی در 106.238 نشان داد، دلار آمریکا در برابر اکثر ارزهای G8 در حال بهبود است.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/aud-usd-drops-from-weekly-highs-around-06780s-on-mixed-mood-202211251537

دلار استرالیا (AUD) در مقایسه با دلار آمریکا (USD) در بحبوحه احساسات متفاوت، با متزلزل شدن سهام ایالات متحده به دلیل تعدیل افزایش هزینه های وام توسط مقامات فدرال رزرو (فدرال رزرو) کاهش یافت. در عین حال، موارد ابتلا به کووید-19 در چین که آستانه 30 هزار نفر را شکسته است، سرمایه گذاران را نگران نگه می دارد. همچنین، پس از مشاهده تعطیلات شکرگزاری در ایالات متحده (ایالات متحده)، شرایط ضعیف نقدینگی، حرکات بازار را اغراق آمیز می کند. بنابراین، AUD/USD با 0.6743 معامله می شود که کمتر از قیمت افتتاحیه آن 0.28٪ است.

احساسات مختلط AUD را در حالت دفاعی نگه می دارد

در جبهه ایالات متحده، جبهه ایالات متحده، صحبت های فدرال رزرو بر سرفصل ها تسلط خواهد داشت. در کنار شاخص اقتصادی، سنج مورد علاقه فدرال رزرو برای تورم، PCE، PMI و داده های بازار کار، معامله گران AUD/USD را سرگرم می کند.

سطوح فنی کلیدی AUD/USD