AUD/NZD روند صعودی هفت روزه را در حدود 1.0850 در دقیقه RBA خوشبین چاپ می کند.

آخرین صورتجلسه RBA به نظر می رسد جنگ طلبانه است، زیرا گفته شده است که هیئت مدیره در جلسه آوریل قبل از تصمیم گیری برای توقف، افزایش نرخ را در نظر گرفته است.

همچنین بخوانید: دقایق RBA: بانک مرکزی استرالیا به طور فعال افزایش نرخ بهره را در آوریل قبل از تصمیم گیری در مورد توقف بررسی کرد


منبع: https://www.fxstreet.com/news/aud-nzd-prints-seven-day-uptrend-around-10850-upbeat-rba-minutes-202304180140


اشتراک گذاری:

  • AUD/NZD پیشنهادها را برای معکوس کردن ضررهای اولیه در RBA Minutes انتخاب می کند.
  • دقایق RBA کمی خشن به نظر می رسند و در عین حال توقف در مسیر افزایش نرخ را توجیه می کنند.
  • تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول چین، کاتالیزورهای ریسک و داده های تورم سه ماهه نیوزیلند کلیدی برای جهت گیری روشن است.
جدای از RBA Minutes، خوش بینی محتاطانه در بازار، رئیس داده های کلیدی چین و در بحبوحه کاهش ترس از رکود، همچنین زیربنای آخرین روند صعودی جفت AUD/NZD است. گفته می‌شود، به نظر می‌رسد اظهارات اخیر صندوق بین‌المللی پول (IMF) در مورد رشد اقتصادی چین، زیربنای روند صعودی AUD/NZD باشد.

در حالی که واکنش اولیه بازار به دقایق RBA کمتر چشمگیر به نظر می رسد، معامله گران جفت AUD/NZD باید به تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول چین که انتظار می رود 2.2% QoQ در مقابل 0.0% قبل باشد، برای جهت گیری روشن تکیه کنند. مهمتر از همه، شاخص قیمت مصرف کننده سه ماهه اول نیوزلند (CPI) که انتظار می رود به 2.0٪ در مقایسه با 1.4٪ قبل افزایش یابد، برای معامله گران عجیب و غریب بسیار مهم است که مراقب مسیرهای روشن باشند.

تحلیل فنی

AUD/NZD بیانیه های خوش بینانه آخرین صورتجلسه سیاست پولی بانک مرکزی استرالیا (RBA) را در اوایل روز سه شنبه ابراز خوشحالی می کند و قیمت ها را برای به روز رسانی حداکثر در روز نزدیک به 1.0850 افزایش می دهد. با انجام این کار، جفت عجیب و غریب ضررهای اولیه را برگرداند، اولین ضرر در هفت روز، تا دوباره به روند صعودی بپیوندد.

نشانگر MACD سیگنال های MACD صعودی را چشمک می زند، در حالی که خط RSI (14) از سطح 50 بالاتر می رود، نه بیش از حد خرید، که به نوبه خود پیشرفت های بیشتر جفت AUD/NZD را نشان می دهد، مگر اینکه به زیر خط حمایت صعودی دو هفته ای نزدیک شود. 1.0770 تا زمان مطبوعات.

همچنین بخوانید: AUD/NZD تجزیه و تحلیل قیمت: عقب نشینی به زیر مانع اصلی 1.0860-70 جلوتر از RBA Minutes، تولید ناخالص داخلی چین Q1