شیر صافی خرید انواع شیر صافی با بهترین قیمت | کسری ساران

شیر صافی خرید انواع شیر صافی با بهترین قیمت | کسری ساران

در بعضی از موارد برای استخراج موارد با ارزش از دریا که به‌راحتی نمی‌توان آن‌ها را یافت از این شیر پروانه ای شیر استفاده می‌شود. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. در ضمن توری شیرها از سایز 1/4-1 به بالا، از دولایه توری یکپارچه تشکیل شده است که مقاومت آن را چند برابر می‌کند.

  • همچنین در صورتی که سیستم پایپینگ شامل تغییر جهت باشد، سیال عبوری با استفاده از شیر صافی دچار افت فشار خواهد شد.
  • انواع مختلف شیر صافی شامل شیرصافی چدنی، شیر صافی برنجی، شیر صافی استیل و فولادی می باشند.
  • دقت کنید که هنگام کار کردن سیستم صافی، درپوش آن را به هیچ وجه برندارید چون این کار باعث می شود که سیال داخل خطوط لوله با سرعت به سمت شما پاشیده شود.
  • با وجود نوسانات بسیار زیاد در بازار شیر صافی برنجی، خرید این محصول از هر مجموعه ای بسیار سخت شده است.

لازم به ذکر است که بدنه اصلی این شیرها شبیه به سه راه مختلف با زوایای 45 درجه می‌باشد. شیر صافی برنجی برای فیلتر کردن و جداسازی ناخالصی در مسیر عبور مایعات استفاده می‌گردد. همیشه در سیستم‌های انتقال سیالات ذرات مختلفی شناور در سیال‌ها وجود دارد که وارد شدن این ذرات به داخل پمپ‌ها و سایر تجهیزات تاسیسات باعث وارد شدن صدمه جبران ناپذیر می‌شود.

محصولات مرتبط

علت استفاده از فلز چدن، محکم بودن این فلز و مقاومت بی نظیر آن در شرایط سخت است. استفاده از شیر صافی در محصولاتی مانند سردکننده‌ها، پرس‌ها و موتورها الزامی است. غالباً بر روی بدنه برنجی شیر، فلشی برای نمایش سمت ورودی تا خروجی آن وجود دارد.

کاربردهای شیر صافی توری دار و تفاوت های آن با فیلتر

برای سیستم‌هایی که فشار کاری بالاتری دارند از شیر صافی فولادی استفاده می‌شود. گروه صنعتی ناین به عنوان مرکز فروش انواع شیر صافی، در این صفحه با نگاهی کوتاه به عملکرد این محصول سعی نموده است روند بررسی فنی و خرید را برای شما کاربر گرامی آسان نماید. چنانچه سوال و یا نقطه نظری دارید از طریق کامنت در انتهای این مطلب با ما در ارتباط باشید. نکته مهم دیگری که می بایست به آن توجه کنید نحوه تمیز کردن و تخلیه آشغال های صافی است.

اگر شیرآلات صافی شما آسیب‌دیده است یا این‌که سیستم لوله‌کشی شما دچار مشکل شده و قصد تعمیر آن را دارید حتما سعی کنید تا سیستم خنک شود. این کار علاوه بر این‌که از آسیب رسیدن به شما در زمان تعمیر جلوگیری می‌کند بلکه می‌تواند طول عمر شیرآلات صافی را نیز به میزان زیادی افزایش دهد و روی عملکرد آنها نیز تاثیر مثبت داشته باشد. در هنگام خرید شیر صافی برنجی این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت مواد اولیه آن که برنج است در سطح جهان و برند تولیدی و سایز از جمله عوامل مؤثر بر قیمت شیر صافی برنجی است. هر کدام از این محصولات با توجه به مقدار فشار کاری سیستم قابل انتخاب می باشد.

شیر اطمینان (Safety valve)DN100CLASS150