سطوح زیر 120.00 برای اواخر امسال قابل قبول است – MUFG

«USD/JPY امروز به زیر سطح 61.8 درصد فیبوناچی (128.61) اصلاحی کل حرکت از مارس سال گذشته به بالاترین میزان در اکتبر رسید و نشان دهنده نزولی بیشتر در آینده است. تعیین موقعیت ممکن است با پیش بینی تغییر YCC در هفته آینده بیش از حد باشد، بنابراین خطر اصلاح کوتاه مدت در حال افزایش است. با این وجود، حرکت نزولی نشان می‌دهد که بازگشت کامل حرکت 2022 در سال جاری امکان‌پذیر است، به این معنی که سطوح زیر 120.00 برای اواخر امسال قابل قبول است.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/usd-jpy-levels-below-12000-are-plausible-for-later-this-year-mufg-202301131702

USD/JPY امروز نیز کاهش بیشتری داشته است و اکنون 15.5 درصد نسبت به اوج خود در 21 اکتبر کاهش یافته است – هر یک از سه ماه در سه ماهه چهارم دلیلی برای خرید ین ایجاد کرد – مداخله BoJ در اکتبر و نوامبر و تغییر YCC در دسامبر. . علاوه بر این، تورم ایالات متحده سریعتر از حد انتظار کاهش یافته است. آیا دلیل واضح دیگری برای فروش USD/JPY در ژانویه نیز خواهیم داشت؟ در این مقطع بسیار قابل قبول به نظر می رسد. YCC به عنوان یک سیاست تنها در صورتی پایدار است که معتبر باشد و از اعتماد بازار برخوردار باشد. این اعتماد به‌سرعت از بین می‌رود.»

به گفته تحلیلگران بانک MUFG، ین ژاپن با توجه به انتظارات سیاست پولی از بانک ژاپن، قرار است جایگاه بیشتری به دست آورد. آنها یک اسلاید زیر 120.00 را برای اواخر سال 2023 ممکن می دانند.

نقل قول های کلیدی: