رزرو هتل پارسیان آزادی تهران اسنپ تریپ | ariabooking

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل پارسیان آزادی خزر در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است. سوئیت جونیور، شامل تخت دونفره، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به وان با نمای شهر یا کوه است. با رزرو این واحد ۵۰ متری امکان بهره مندی از امکاناتی مانند اینترنت نامحدود وایرلس رایگان و بوفه صبحانه رایگان وجود دارد. برای تفریح و قدم زدن در هوای آزاد شهر تهران، می‌توانید به پارک ملت در 7 کیلومتری از هتل آزادی بروید. پل طبیعت، که پارک آب و آتش و پارک طالقانی را به هم متصل می‌کند، با 20 دقیقه رانندگی ارزش دیدن را دارد.

قطعا نظرات شما در فراهم کردن تجربه اقامت بهتر، موثر خواهد بود و موارد دیگر بررسی خواهد شد. رهی نویی عزیز، ممنون از این که نظرتون رو درباره هتل پارسیان آزادی تهران با ما به اشتراک گذاشتید. رهی نویی عزیز، با سلام، ممنون از این که نظرتون رو درباره هتل پارسیان آزادی تهران با ما به اشتراک گذاشتید. قطعا موردذکر شده جهت فراهم کردن تجربه اقامت بهتر، پیگیری خواهند شد. ممنون از اینکه رهی‌نو را انتخاب کردید و نظرتون رو درباره هتل آزادی تهران با ما به اشتراک گذاشتید. هتل پارسیان آزادی تهران (هایت سابق) یکی از بلندترین و بهترین هتل‌های پنج‌ستاره ایران است.

فاصله هتل پارسیان آزادی بم با مراکز مهم و دسترسی ها

با سلام و احترام
ما از مسافرین دائمی هتل هستیم
متاسفانه چند بار اخیر کیفیت غذای رستوران سرو مناسب نبود و کباب ها خام خام بود و بوی خوبی نمی‌داد… در مورد صبحانه هم اکثر اوقات چند تا از ظرف های سرو غذا خالی بود و محیط صبحانه شلوغ بود و میز خالی موجود نیست
متاسفانه دو روز در هتل اقامت داشتیم و شب سوم سوئیت هما کلاس رزرو کردیم و رفتیم هتل هما… اتاق‌های ویژه توانخواهان شامل سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به وان است که تمامی فضاها براساس استانداردهای ADA آمریکا طراحی شده است. این اتاق در طبقه سوم هتل قرار دارد و دارای چشم انداز شهر یا کوه است.

درباره هتل آزادی تهران

در ورود شورشیان علوی به طبرستان ، شورشیان دیلم با وجوه مردم کلار و چالوس و رویان نسبت به امام علوی اظهار وفاداری کردند. محمد بن اویس از امرای دوره تسلط خلفای عرب به دستور خلیفه معتصم به حکمرانی چالوس منصوب شد. محمد بن اویس خود در رویان (قسمتی از طبرستان) استقرار یافت و پسرش احمد را به حکومت چالوس گمارد. شهر چالوس در زمان حمله امیر تیمور تخریب شد و سپس تا قرن‌های متمادی به صورت روستایی کوچک درآمد. در دهه اول قرن حاضر(۱۳۱۰) با پشتیبانی دولت وقت آرام آرام به صورت شهری سازمان یافته درآمد و امروزه به شهری زیبا با امکانات فراوان جهانگردی تبدیل شده‌است.

این هتل در منطقه خوش آب‌و‌هوای اوین در شمال تهران واقع شده‌است. به دلیل نزدیکی به بزرگراه‌های مختلف همچون چمران، یادگار و نیایش دسترسی راحتی به دیگر نقاط شهر ازجمله فرودگاه و مرکز شهر ارائه می‌کند. اماکن تفریحی چون درکه و بام تهران و نیز مراکز خرید بزرگی ازجمله ارگ، پالادیوم، قائم و تندیس در نزدیکی هتل تلفن هتل استقلال تهران قرار گرفته‌اند. باشگاه معروف انقلاب هم فاصله چندانی تا هتل نداشته در این باشگاه می‌توانید قرارهای دوستان یا ملاقات‌های مهم کاری خود را برگزار کرده یا از امکانات تفریحی و ورزشی آن استفاده کنید.

  • اگر خواهان رزروی دقیق و مطمئن هستید، هتل یار بهترین گزینه ممکن برای شما خواهد بود.
  • اما لوکس‌ترین اقامت مربوط به سوئیت «پرزیدنتال» است.
  • رهی نویی عزیز، ممنون از اینکه رهی‌نو را انتخاب کردید و نظرتون رو درباره هتل پارسیان آزادی تهران با ما به اشتراک گذاشتید.

رزرو هتل پارسیان آزادی تهران اسنپ تریپ | ariabooking