درب برای نزول در سه ماهه آینده باز است – CIBC

پایان واضح‌تر افزایش‌های فدرال رزرو باید قدرت دلار آمریکا را در برابر شرکت‌های بزرگ خارج از کشور کاهش دهد و به افزایش USD/CAD به 1.32 تا پایان سه‌ماهه سوم کمک کند، با استحکام بیشتری برای Loonie برای سال 2024.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/usd-cad-door-ajar-for-downside-in-the-coming-quarters-cibc-202306121456

قیمت نفت ممکن است در اواخر سال 2024 افزایش یابد زیرا بازارها به بازگشت اقتصاد جهانی چشم دوخته اند، اما این روزها با توجه به کاهش واکنش در مخارج سرمایه نفت و گاز کانادا در سال 2018، این روزها به حرکتی بسیار بزرگتر نیاز دارد تا به طور معناداری کاهش قیمت نسبت به سایر شرکت های بزرگ افزایش یابد. جو نظارتی سخت تر

پس از اینکه بانک کانادا تصمیم گرفت نرخ بهره را افزایش دهد، Loonie افزایش یافت. اقتصاددانان در CIBC Capital Markets درباره چشم انداز CAD بحث می کنند.

CAD برای تکیه بر عوامل خارجی


اشتراک گذاری:

دلار همچنان در برابر سایر ارزهای اصلی قوی به نظر می رسد، و تورم بالاتر در اروپا تهدید انقباض بیشتر پولی را برای مدت طولانی تری در خارج از کشور زنده نگه می دارد و بخشی از درخشش دلار را از بین می برد. ما نمی بینیم که در سال آینده USD/CAD به کمتر از 1.28 برسد، که برای برخی از رشته های دیگر که فضای بیشتری برای فعالیت دارند، کمی کمتر از انتظار Loonie است.