بازار آپشن ها از نزول بیشتر پزو مکزیک از ساعت 17 گذشته خبر می دهد

USD/MXN پس از ثبت بزرگترین جهش روزانه در یک ماه برای افزایش بازگشت مجدد هفته قبل از پایین ترین سطح از سال 2016، در حدود ساعت 17.20 در ساعات اولیه جلسه آسیایی در حالت تدافعی باقی می ماند.

همچنین بخوانید: USD/MXN: سخنرانی پاول فدرال رزرو در میان هفته مهم تصمیم بانکیکو، MXN به دلار تسلیم شد.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/usd-mxn-price-news-options-market-signals-further-downside-of-mexican-peso-past-1700-202306202330


اشتراک گذاری:

با انجام این کار، جفت پزوی مکزیکی (MXN) سیگنال‌های بازار گزینه‌ها را برای کاهش سودهای اخیر توجیه می‌کند، زیرا معامله‌گران برای شهادت دو سالانه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، برای انتشار در روز چهارشنبه، و همچنین تصمیم نرخ بهره بانکیکو در روز پنجشنبه آماده می‌شوند.

با این اوصاف، برگشت ریسک یک ماهه (RR) جفت USD/MXN، که معیاری از اسپرد بین قیمت‌های تماس و فروش است، بزرگترین جهش روزانه در یک ماه را با چشمک زدن رقم 0.112، برای دومین روز متوالی به نمایش می‌گذارد. بر اساس آخرین داده های بازار گزینه ها از رویترز. با این کار، RR هفتگی جفت USD/MXN روند نزولی چهار هفته ای را با علامت 0.150 می شکند.

تثبیت جفت پزو مکزیک نیز ممکن است سرنخ‌هایی از تثبیت قبل از رویداد و همچنین آخرین وضعیت ریسک بازار که پشتوانه تقاضای بهشت ​​دلار آمریکا بود، گرفته باشد.